Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Tor Radom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1279 odpowiedzi w tym temacie

#41 Zyygy

Zyygy
  • Użytkownik
  • 795 postów
  • Imię:Artur
  • Motocykl:FZS1000
  • LokalizacjaBoat

Napisano 30 czerwiec 2013 - 05:57

z drugiej strony orientuje się ktoś czy jest możliwość wypożyczenia Moto torowego. jeżeli nie na tym torze to może na jakimś innym?
:P

#42 KrzysztoFu

KrzysztoFu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 338 postów
  • Imię:K.
  • Motocykl:Ninja
  • LokalizacjaŁódź / Teo

Napisano 30 czerwiec 2013 - 22:33

Siema Siema,
Z racji tego, że jest niedziela i zapowiadałem że będę informował o planowym wyjeździe do Radomia.

Zapraszam wszystkich chętnych na pojeżdżawki na torze w Radomiu,
Wyruszam w środę z samego rana.

Mapka dojazdu.
http://goo.gl/maps/dzi0N

Miejsce spotkania to zajezdnia autobusowa na Dellu. Bedę tam o godzinie 5:40. Czekam max do 6.
W tą środę powinno być w miarę ciepło ale jeśli macie informacje o jakiś opadach to piszcie. 
Im nas będzie wiecej tym fajniej wiec wszyscy są mile wiadziani. Myślę że prędkość przelotowa nie bedzie większa niż 120. Mamy na podroż troche ponad 2h wiec nie ma co pędzić. Na torze sobie polatamy. Przypominam 8:45 - 12:45.

• _Michał_ lubi to

#43 bercikoski

bercikoski
  • Dawca
  • 223 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:CBF1000A
  • LokalizacjaOlechów

Napisano 02 lipiec 2013 - 16:10

Cholera, dzisiaj dopiero okazało się, że mogę mieć wolne, ale trochę martwię się o swoje opony - "dość" leciwe są. Może jest jakiś moto-wulkanizator 24h w okolicach Łodzi? :decayed:
A jak nie, to przemyślę wycieczkę i trzaskanie jakichś zdjęć. :)
EDIT: niestety, tym razem odpuszczam. Zrobię porządek z oponami i ze sprzęgłem i wtedy się z Wami zabiorę. Udanego latania. :)

Użytkownik bercikoski edytował ten post 03 lipiec 2013 - 00:20

Dołączona grafika

You'll never ska alone!

#44 Thebestof78

Thebestof78
  • Dawca
  • 2153 postów
  • Imię:M.
  • Motocykl:FZS 600

Napisano 03 lipiec 2013 - 12:07

zobaczymy jakie wrażenia będą mieli panowie po powrocie 

ja myślę, że do przyszłej środy ogarnę fazera i też już pojadę :)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

#45 bercikoski

bercikoski
  • Dawca
  • 223 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:CBF1000A
  • LokalizacjaOlechów

Napisano 03 lipiec 2013 - 12:16

Fazera zanabyłaś? Zmieniasz te motÓry jak rękawiczki. :P

Dołączona grafika

You'll never ska alone!

#46 ridrick

ridrick
  • Użytkownik
  • 2186 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 03 lipiec 2013 - 12:17

Problem tylko taki, że jak się nie ma bladego pojęcia jak jeździć to sam wypad znów jest tylko frajdą.

Jedynie Krzysiek pomoże służąc dobrą radą.

Ja tam pierw potrenuje pod bacznym okiem instruktorów (tych sprawdzonych) a później będę se latał po torach ;)

ogarnę fazera

Łoooo matko. Czas się chować w puszkach :P

• Julka lubi to
Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#47 KrzysztoFu

KrzysztoFu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 338 postów
  • LokalizacjaŁódź / Teo

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:26

no to se polatalim!
Podczas dzisiejszego wyjazdu towarzyszył mi Artur na bajecznie wypieszczonej FZ1. Trasa do Radomia zajęła nam około 1,5h. O 6 rano panowały pustki wiec tempo udało nam się utrzymać. Lecieliśmy przez Tomaszów, Spała itd.

Sam pobyt na torze z mojej strony uważam za bardzo udany i dający mi wiele informacji o tym że jeszcze mase pracy przede mną.  Koordynacja, koordynacja połączona z tempem jazdy jest mocno do dopracowania.
Sam tor na prawdę daje sporo frajdy ze względu na szereg pułapek technicznych. Szybka zmiana kierunku, utrzymanie toru jazdy, dohamowanie do zakrętu i nie wielka ale warta uwagi zmiana poziomów.  Prędkość na torze niby nie wielka ale połączona z dość wąskim torem i ciasnymi zakrętami mocno działała na głowę.
Na porannej sesji mieliśmy okazję pooglądać paru gości co na prawdę ogarniali jazdę. To jakie tempo utrzymywali i płynność pokonywania zakrętów była godna podziwu. Dla przykładu dodam że tam gdzie kończyłem hamować w zakręcie to Ci goście już mieli odkręconą manetę i pełnym ogniem pokonywali winkle. :blink: Kozacko to wyglądało i dało sporo do myślenia...
Ze dwie osoby zaliczyły niegroźne szlify ...szybko się otrzepali i dalej ogień!
Na miejscu były sympatyczne Panie które zrobiły masę zdjęć wiec jak tylko wrzucą je do netu to niezwłocznie się pochwalimy.
Słoneczko pięknie dzisiaj grzało i dało trochę w kość. 4h latania w kółko też swoje robi pomimo licznych przerw.
Nie wiem czy coś pominąłem ale troche zmęczony jestem bo cały dzień pełen wrażeń mnie lekko wykończył. Na pewno na tym jednym wypadzie nie poprzestaje i jak tylko bede się wybierał znowu to dam znać.
Może niech Artur coś napisze od siebie to da Wam jakiś ogląd jak odbiera to osoba która na takim obiekcie była pierwszy raz.

Pozdro

Problem tylko taki, że jak się nie ma bladego pojęcia jak jeździć to sam wypad znów jest tylko frajdą.

Jedynie Krzysiek pomoże służąc dobrą radą.

Zawsze chętnie pomogę jeśli tylko będę potrafił.

Użytkownik Aidekk edytował ten post 08 lipiec 2013 - 06:58

• Thebestof78 lubi to

#48 _Michał_

_Michał_
  • Dawca
  • 495 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Daytona 675 Tornado Red
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:49

Był może "Gość" w kombiku arlen ness'a zielonym na 636 zielonej (przygotowanej na tor)?? :P Jeśli tak to faktycznie ta grupa wymiata :) Tor jest techniczny i fajny do nauki :) Mam nadzieję, że w tym sezonie tam polecę z Wami :) 

#49 Skawa

Skawa
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:RN01 PC37 EXC450
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:01

Był Kwasi bodajże czy jakoś tak :) ogólnie wypad był za***isty tylko my lataliśmy od 12:45 może ktoś kojarzy : czarno niebieska R6 , zx10r , 636 bez plastików , zxr400 , drz400 oraz moja biała 600rr :D niestety tylko ja moto zgruzowałem ale w sobote może je naprawie :)

szkoda ze nie zajrzałem tutaj wczesniej byśmy się zgadali ;/

tylko my wszyscy na przyczepkach.

z drugiej strony orientuje się ktoś czy jest możliwość wypożyczenia Moto torowego. jeżeli nie na tym torze to może na jakimś innym?

tak jest możliwość w california superbike school ale cenowo nawet sie nie interesowałem bo bym zawału dostał pewnie.

#50 ridrick

ridrick
  • Użytkownik
  • 2186 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:49

W to nie wątpie ;).

Podpowiedziałeś gdzie mam jechać się uczyć i tak zrobię. Później mogę się wybrać z wami na tor by szlifować umiejętności  (i nie tylko ).  :)

• KrzysztoFu lubi to
Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#51 KrzysztoFu

KrzysztoFu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 338 postów
  • LokalizacjaŁódź / Teo

Napisano 04 lipiec 2013 - 13:10

Był Kwasi bodajże czy jakoś tak :) ogólnie wypad był za***isty tylko my lataliśmy od 12:45 może ktoś kojarzy : czarno niebieska R6 , zx10r , 636 bez plastików , zxr400 , drz400 oraz moja biała 600rr :biggrin: niestety tylko ja moto zgruzowałem ale w sobote może je naprawie :)

szkoda ze nie zajrzałem tutaj wczesniej byśmy się zgadali ;/

tylko my wszyscy na przyczepkach.

Kojarzę te motocykle wczoraj a szczególnie ZXR400 bo od dłuższego czasu chodzi mi coś takiego po głowie i od razu przykuło moją uwagę.
Na następny raz faktycznie można by się zgadać ale od razu dodam że mnie interesują tylko poranne tury od 8:45.

#52 Skawa

Skawa
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:RN01 PC37 EXC450
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 lipiec 2013 - 13:31

no my przeważnie jeździmy na cały dzień ostatnio tylko się nie udało wcześniej wyjechać ;/

#53 SMmaciek

SMmaciek
  • Użytkownik
  • 490 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:KTM EXC 525 SuMo
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 04 lipiec 2013 - 14:01

coraz bardziej nie mogę się doczekać wyjazdu do Radomia, ale niestety narazie nie wyrwę się z roboty:/ 

RUN JUMP LIFT SUFFER BREATHE... REPEAT

#54 renpa1971

renpa1971
  • Użytkownik
  • 141 postów
  • Imię:darek
  • Motocykl:nie posiada
  • Lokalizacjateofilow,polesie

Napisano 04 lipiec 2013 - 15:12

To jak polecicie to pozdrowcie odemnie tego suchara zwyrola Kwaziego :decayed:

#55 SMmaciek

SMmaciek
  • Użytkownik
  • 490 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 05 lipiec 2013 - 16:48

KrzysztoFu a napisz z jakimi mniej więcej prędkościami się jeździ po tym torze

#56 KrzysztoFu

KrzysztoFu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 338 postów
  • LokalizacjaŁódź / Teo

Napisano 05 lipiec 2013 - 21:29

KrzysztoFu a napisz z jakimi mniej więcej prędkościami się jeździ po tym torze

Ooooo prędkości to są tam zawrotne....normalnie kask zrywa z głowy :hihi:
Po wyjściu z zakrętu na prostą start-meta do kolejnego winkla to może z 90km/h, natomiast po pozostałej części toru to 40-70km/h
Przez całą sesję chyba tylko ze dwa razy zerknąłem na zegary wiec mówię tak mniej więcej, ale mimo wszystko fun jest ogromny!

#57 SMmaciek

SMmaciek
  • Użytkownik
  • 490 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 06 lipiec 2013 - 07:36

no właśnie ja na takie prędkości licze bo mój moto to nie jest demon prędkości :P 

#58 JASTRZAB

JASTRZAB
  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Imię:Artur
  • Motocykl:HAYABUSA i FZ-1 N , Ducati Multistrada 1200
  • LokalizacjaŁódź , Koluszki

Napisano 07 lipiec 2013 - 21:47

no to se polatalim!
Podczas dzisiejszego wyjazdu towarzyszył mi Artur na bajecznie wypieszczonej FZ1. Trasa do Radomia zajęła nam około 1,5h. O 6 rano panowały pustki wiec tempo udało nam się utrzymać. Lecieliśmy przez Tomaszów, Spała itd.

Sam pobyt na torze z mojej strony uważam za bardzo udany i dający mi wiele informacji o tym że jeszcze mase pracy przede mną.  Koordynacja, koordynacja połączona z tempem jazdy jest mocno do dopracowania.
Sam tor na prawdę daje sporo frajdy ze względu na szereg pułapek technicznych. Szybka zmiana kierunku, utrzymanie toru jazdy, dohamowanie do zakrętu i nie wielka ale warta uwagi zmiana poziomów.  Prędkość na torze niby nie wielka ale połączona z dość wąskim torem i ciasnymi zakrętami mocno działała na głowę.
Na porannej sesji mieliśmy okazję pooglądać paru gości co na prawdę ogarniali jazdę. To jakie tempo utrzymywali i płynność pokonywania zakrętów była godna podziwu. Dla przykładu dodam że tam gdzie kończyłem hamować w zakręcie to Ci goście już mieli odkręconą manetę i pełnym ogniem pokonywali winkle. :blink: Kozacko to wyglądało i dało sporo do myślenia...
Ze dwie osoby zaliczyły niegroźne szlify ...szybko się otrzepali i dalej ogień!
Na miejscu były sympatyczne Panie które zrobiły masę zdjęć wiec jak tylko wrzucą je do netu to niezwłocznie się pochwalimy.
Słoneczko pięknie dzisiaj grzało i dało trochę w kość. 4h latania w kółko też swoje robi pomimo licznych przerw.
Nie wiem czy coś pominąłem ale troche zmęczony jestem bo cały dzień pełen wrażeń mnie lekko wykończył. Na pewno na tym jednym wypadzie nie poprzestaje i jak tylko bede się wybierał znowu to dam znać.
Może niech Artur coś napisze od siebie to da Wam jakiś ogląd jak odbiera to osoba która na takim obiekcie była pierwszy raz.

Pozdro

Pojechałem z czystej ciekawości i po raz pierwszy , Krzysiek udzielił mi kilka najważniejszych wskazówek , oczywiście na torze czułem się jak przysłowiowy leszcz bo objeżdżali mnie z każdej strony :unsure:  teraz wiem że sportowa jazda to kawał ciężkiej pracy i naprawdę mnóstwo godzin wylatanych na torze z dobrym nauczycielem , gdy próbowałem dostosować się do wskazówek Krzyśka to nie ogarniałem tego wszystkiego na raz , coś w stylu kobiety na nauce jazdy , albo wrzucam bieg , albo sprzęgło , bo dwie rzeczy na raz to już nie do ogarnięcia ;)  , ja miałem podobnie , tam trzeba mieć dobrą koordynację wielu ruchów , i pewne nawyki nad którymi się nie zastanawiamy tylko po prostu wykonujemy robimy a skupiamy się na jeździe.

Ogólnie fajna zabawa, ale czy dla mnie...? jeszcze się z tym prześpię :whistling:  na bank warto spróbować wedle znanego przysłowia

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

#59 Thebestof78

Thebestof78
  • Dawca
  • 2153 postów
  • Imię:M.
  • Motocykl:FZS 600

Napisano 08 lipiec 2013 - 07:22

W tą środę kolejne podejście?

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

#60 KrzysztoFu

KrzysztoFu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 338 postów
  • LokalizacjaŁódź / Teo

Napisano 08 lipiec 2013 - 08:31

Najprawdopodobniej ale jeszcze dam znać. Troszkę mi się sprawy skomplikowały i mam nadzieje że w najbliższą środę bede w stanie pojechać.