Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Wolfmoto - Wiadomości I Nowości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Administrator
  • 5021 postów
  • Imię:Marcin
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 27 grudzień 2013 - 16:59

Do końca stycznia zbieramy w sklepie na Drewnowskiej każdy rodzaj odzieży dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie uzbierane w ten sposób ubrania przekażemy na rzecz Caritas Polska.

Ja dzisiaj byłem i dwie duże torby pozostawiłem ;)

#22 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów
  • Imię:Adam
  • LokalizacjaŁódź, Drewnowska 77

Napisano 02 styczeń 2014 - 17:25

Najlepszości od Wolfmoto na Nowy 2014!

Najlepszości od Wolfmoto na Nowy 2014!

• Suchy-wolk, Thebestof78 i sebol lubią to

Zespół wolfmoto.pl

forever trusting who we are, and nothing else matters..
usebar.gif

#23 gonia

gonia
  • Dawca
  • 295 postów
  • Imię:Małgosia
  • Motocykl:Suzuki GSX-R 600
  • LokalizacjaAleksandrów Łódzki

Napisano 02 styczeń 2014 - 21:32

Dziękujemy :)

#24 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Administrator
  • 5021 postów
  • Imię:Marcin
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:23

Przypominam, że jeszcze do końca miesiąca Wolf zbiera ubrania dla potrzebujących. Ostatni moment i dobra okazja na zrobienie porządków w szafach ;)

#25 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:55

UWAGA, przedłużamy naszą akcję o 2 tygodnie - ostatnia szansa dla spóźnialskich :)

Czekamy na Was na Drewnowskiej 77 do połowy lutego :)

ZBIÓRKA ODZIEŻY

Święta to czas kiedy najwięcej myślimy o bliskich, chcemy im coś podarować, sprawić radość. Postarajmy się w tym roku zrobić coś również dla tych którzy nie są naszą rodziną i często nawet swojej rodziny nie mają. 
Tak naprawdę nie potrzeba wiele, żeby okazać trochę serca. Wystarczy w ramach przedświątecznych porządków przejrzeć zawartość szafy i wyjąć z niej to czego już nie używamy, z czego wyrosły Wasze dzieci, co dostaliście w ramach nietrafionego prezentu - a potem zabrać to wszystko i przynieść do WOLFMOTO.
Nowy Rok zastanie Was z miejscem na to co nowego przyniesie, a komuś być może przy niedużym wysiłku zrobicie prezent jakiego się nie spodziewa.
Do końca stycznia zbieramy w sklepie na Drewnowskiej każdy rodzaj odzieży dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie uzbierane w ten sposób ubrania przekażemy na rzecz Caritas Polska.
- Zbieramy wyłącznie czyste i niezniszczone ubrania
- Nie czerpiemy z tej akcji ŻADNYCH korzyści materialnych
- Nie przekazujemy odzieży dla żadnych firm utylizujących - wszystkie ubrania trafią wyłącznie do osób ich potrzebujących
- Odzież zbieramy w godzinach pracy sklepu.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI! Przekażcie informację znajomym, pokażmy że potrafimy zrobić coś również dla innych.

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#26 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 12 luty 2014 - 14:57

Od tego tygodnia można u nas kupić praktycznie wszystkie modele blokad antykradzieżowych XENA

Zapraszamy na testy :)
Xxx6_5.jpg

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#27 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 13:07

Nowe kaski dostępne w WOLFMOTO!

- lekkie, solidne, z długą szybą i wbudowaną blendą

- kaski ROCC niemieckiej firmy BÜSE - ZAPRASZAMY NA TESTY!
http://sklep.wolfmot...full/5?url=rocc

ROCClogo.jpg

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#28 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Imię:jakub-kuba
  • Motocykl:zx10r 2008 / F2 JamniK/K2 czałczał/zeta
  • Lokalizacjałódź

Napisano 21 marzec 2014 - 01:29

czy to już mój czas ?

#29 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 08 maj 2014 - 14:28

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą

od kilku tygodni w WOLFMOTO dostępna jest szeroka gama belgijskich kasków LAZER
w tym seria Z-LINE - kaski wytypowane przez portal Motogen jako najlepsze w swojej klasie cenowej

LAZERlogo2.jpg

>> SPRAWDŹ OFERTĘ <<

Oczywiście zapraszamy na przymiarki i zakupy.

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#30 gary

gary
  • Dawca
  • 451 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:Romet Pony -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha XJ600S -> Yamaha TDM 850 4TX -> V-STROM DL1000
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 06 sierpień 2014 - 11:48

Byłem byłem i Lazera zakupiłem.
@PtaQu, w sprawie pozostałych elementów ubioru, wysłałem Ci wiadomość na PW ale chyba nie odbierasz poczty.

#31 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 16:13

Odbieram odbieram - o ile akurat nie jestem na urlopie  :riding:

Dzisiaj jestem pierwszy dzień w biurze - odpowiedź już Ci posłałem  :)

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#32 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 14:10

Dzisiaj będzie trochę nietypowa oferta :)

Macie szansę zakupu unikalnego motocykla który zrobił karierę medialną w reklamach WOLFMOTO :)

YAMAHA FZ1 - w stanie technicznym i wizualnym idealnym - oczywiście bezwypadkowy.

Poza bezdyskusyjną wartością motocykla spotykanego na miejskich bilboardach, maszyna ma następujące zalety:

- zakupiony w polskim salonie, 2 właścicieli do tej pory

- serwisowany w autoryzowanym serwisie Yamaha

- posiada dużo akcesoryjnych dodatków 

- maszyna kilkaset km po dużym serwisie (olej w zawieszeniu, olej w silniku, filtry, klocki i płyn hamulcowy, opona)

W wersji wyposażenia widocznej na zdjęciu - cena: 18 tys.zł

Więcej informacji w WOLFMOTO na Drewnowskiej lub pod nr telefonu: 605_407_008

yamaha.jpg

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#33 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 23 październik 2014 - 11:15

Dzisiejsze 5 stopni na termometrze rano oznacza już chyba definitywnie koniec sezonu  :( choć... nigdy nie wiadomo  :)

Tak czy inaczej w Wolfmoto sezon właśnie.... się rozpoczął  :huh: sezon jesienno-zimowych wyprzedaży i promocji oczywiście  :dance:

jesien2014.jpg

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#34 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 17:12

LS2promo.jpg

Jeśli jeszcze ktoś nie wie - od pewnego czasu dostępne są u nas wszystkie modele kasków LS2 sprzedawane na polskim rynku. 

Zapraszamy na testy i przymiarki, kupować oczywiście również wolno, mało tego tradycyjnie dla Forum przewidziane są specjalne rabaty :)

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#35 Wino

Wino
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Imię:Kuba
  • Motocykl:Bandit 600n - był [*]
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 15 czerwiec 2015 - 20:47

nie polecam kaskow ls2

http://www.dziennikl...afilm,id,t.html

#36 kosmaty

kosmaty
  • Członek Stowarzyszenia
  • 1763 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:R1 rn19
  • LokalizacjaLDZ/CZMP

Napisano 15 czerwiec 2015 - 22:59

nie zgodze sie z tobą, tez miałem wypadek w ls2 i lekko sie zarysował, dla przykładu ś.p. kolega Bleft miał wysoki model schubertha i kask pękł prawie w pół, nie ma reguły, każde uderzenie jest inne i jak masz pecha to nawet kask za 10 tysi nic ci nie da (przykład śmiertelny wypadek Simoncellego na moto gp gdzie skorupa AGV po prostu mu się rozpadła na kawałki)

#37 Wino

Wino
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Imię:Kuba
  • Motocykl:Bandit 600n - był [*]
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 15 czerwiec 2015 - 23:01

mi w ls2 szkodzila podmoszona szczeka :/ mialem w gorze

#38 gary

gary
  • Dawca
  • 451 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:Romet Pony -> Yamaha XJ 600S -> Yamaha XJ600S -> Yamaha TDM 850 4TX -> V-STROM DL1000
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 16 czerwiec 2015 - 07:50

mi w ls2 szkodzila podmoszona szczeka :/ mialem w gorze

Kolego, przykro mi bardzo z powodu Twojego wypadku. Generalnie przykro mi, gdy jakikolwiek człowiek cierpi na tym łez padole ale po pierwsze lecisz w srogi Off Top.

Po drugie robisz anty-reklamę LS2 i trochę też samemu sklepowi. W LS2 jeździ sporo ludków, także na zachodzie. W Wolfmoto kupuje sporo forumowiczów, w tym ja i wszyscy żyją, nie mieli wypadku i są zadowoleni.

Jazda z podniesioną szczeną to proszenie się o kłopoty, bez względu na to, jaki model, jakiej firmy posiadasz. To tak jakbyś obwiniał producenta Bandziora, że "wsadził tyle kucy" i się rozj...eś.

Więcej pożytku i korzyści/nauki dla nas byłoby, gdybyś rzeczowo opisał co się stało w Twoim przypadku. Mamy na to odpowiedni wątek:
http://motocykle-lod...ieganiu/page-56

Info w gazetach, filmy na YT to jedno, ale wierzę, że relacje zdawane przez nas samych mogą być przestrogą, która zadziała na innych najsilniej.

Użytkownik gary edytował ten post 16 czerwiec 2015 - 09:43

• Aidekk i szerszung lubią to

#39 PtaQ

PtaQ
  • Autor tematu
  • Partner
  • 221 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 16:35

Dzięki wszystkim za opinie - te negatywne również. :) Przynajmniej wiem, że tu zaglądacie ;)

Każda firma ma lepsze i gorsze modele kasków. Klienci wymagają niskich cen, więc oszczędza się na materiałach, wyposażeniu, dorabia się 'podmarki', żeby zadowolić klienta szukającego niższej ceny. 

Mówisz, że nie polecasz LS2 - wszystkie modele miałeś okazję sprawdzić, czy tylko ten najtańszy możliwy? Sprawdziłeś je w każdych możliwych warunkach i sytuacjach na drodze? Nie da się, prawda?

Tak jak Kosmaty pisze - nie da się przewidzieć w co i jak przywalisz w czasie wypadku - a jak przywalisz konkretnie to i najlepszy SHOEI z włóknem karbonowym też nie da rady. Tu więcej zależy od szczęścia.

Co mamy do wyboru to całkiem spora paleta malowań, wzorów - moim skromnym zdaniem to czasem ma większe znaczenie dla bezpieczeństwa niż cena. Ja wiem, że niektórzy chcieliby wszystko na czarno - tylko potem dlaczego mieć pretensje dla kierowców puszek, że nie widzieli moto w lusterku, nawet jeśli spoglądali dwa razy. W przypadku LS-ów naprawdę jest w czym wybierać - ta firma ma chyba najwięcej malowań z marek które sprzedajemy.

Warto też przyglądać się niezależnym testom SHARPa - poszukajcie sobie jak się takie testy przeprowadza i jak dobiera się modele do nich. To nie artykuł sponsorowany gdzie wiemy jakie noty dostaną modele jeszcze przed testami. I znowu powiem - LS2 w większości wypadków ma noty 4-gwiazdkowe - tak samo jak Lazer, Shark, czy AGV z tej kategorii cenowej.

Faktem jest również, że jest to, od czasu jak mamy je w ofercie - najczęściej wybierana marka z dostępnych u nas kasków. Wiadomo, że każdy ma swoje preferencje, sympatie i antypatie. Starałem się wrzucić Wam kilka konkretów i nie przesadzić jednocześnie z offtopem, bo z pewnością nie są to rozważania na ten wątek.

Jeśli macie jakieś pytania co do konkretnych modeli, detali technicznych i czego tam jeszcze bądź - pytajcie oczywiście. Co wiem to napiszę, czego nie wiem to się dowiem :) Dobrze byłoby to chyba robić w odrębnym wątku - jeśli będzie taka potrzeba to ładnie poprosimy Admina o wydzielenie tych pytań do osobnego tematu.

Oczywiście tych co mają blisko na Drewnowską - zapraszamy. Dzielimy się nie tylko rabatami ale i wiedzą jaką mamy na temat szukanych przez Was produktów.

Zespół wolfmoto.pl

usebar.gif

#40 Pit71

Pit71
  • Dawca
  • 417 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Varadero XL1000V
  • LokalizacjaEL

Napisano 16 czerwiec 2015 - 17:19

Dobrze byłoby to chyba robić w odrębnym wątku

Pewnie się zrobi OT,ja zaczynam. :)

Miałem LS2,mam Sharka.Jeden kupiłem u kosmatego drugi u PtaQa.W jednym się wyje.ałem(LS2) i się tylko porysował,dodam że akurat miał co stłumić.

Oddałem z tymi rysami ubezpieczycielowi bo i kaskę rozsądną zaproponował.Przyszła kolej na Sharka bo mi się wydawało że lepszy od LS no i się zdziwiłem.Tak sobie z komfortem,już raz naprawiany,lepiej mi było z LS.

Moim zdaniem nie ma reguły,jeden ma odstające ucho i mu będzie szumiało(nie chodzi o mnie :P ),drugiemu się kolor nie spodoba,a trzeci nie będzie jeździł w "tanioszce".

Piszę to żartobliwym tonem,bo lepiej ich nie testować na sobie,wystarczą gwiazdki Sharpa.

"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!