Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Jakie Opony Polecacie W Teren Do Lekkiego Enduro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kiełek

Kiełek
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:CBR F4 ZXR 400 GAS GAS EC 250

Napisano 12 maj 2014 - 12:27

Jeśli chodzi o mnie to Mitasy trzeba dobrze dobrać. Kiedyś miałem C04 wytrzymała ale słabo trzymała, z C18 byłem zadowolony.

Michelin AC10 średniak jak dla mnie coś jak C04. W podobnej cenie lepiej mi się śmigało na Dunlopach D952.

Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji i terenu w jakim śmigamy.

#22 banzaj

banzaj
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Imię:Radek

Napisano 19 październik 2015 - 12:39

Na mitasach jezdze juz od dobrych paru lat i powiem, ze są całkiem niezłe jak za te pieniądze. Nie oszczędzałem tych oponek, a sluzyly mi dośc dułgo. Miałem mitas c06 i na piach była fajna, ale zmieniły się moje preferencje i zacząłem szukac czegos co bedzie dobre w bloto. Kupilem c04 i to byl strzal w 10, bo ma lepiej przystosowane klocki do jazdy z blocie niz c06. Teraz pokusilem sie o wypróbowanie kolejnego modelu https://gmoto.pl/opo...c-10,81519.html. Jak narazie nie moge nic powiedziec o c10, bo jest dopiero zalozona i jezdzilem na niej tylko raz. Mam zaufanie do mitasa, a może tez i troche sentyment...

#23 Domel

Domel
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:GSX-R K4

Napisano 17 lipiec 2016 - 13:46

A czy z Mitasami to nie jest tak że czerwony pasek oznacza twardszy mieszankę, żółty miększą itp. 

Let's ride :)