Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Lewa w gorze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#361 julian85

julian85
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Imię:Julian
  • Motocykl:Yamaha YBR 125

Napisano 10 październik 2016 - 20:56

Na fazerach też? Ja się absolutnie urażony nie poczułem. Pisałem, że sam nie macham skuterkom (mimo, mojej pojemności), ale zawsze odmachuję. I normalnie całą ręką, nie wspomnianymi wyżej paluszkami. 

Taka kwestia całego machania moim zdaniem nie jest skomplikowana. To tak jak z mówieniem "dzień dobry". Idziesz sobie np. po schodach, na klatce, wychodzisz od znajomych i spotykasz jakąś osobę pierwszy raz na oczy, mówi ci "dzień dobry". I co? Nie odpowiesz nic? kiwniesz tylko głową? Znaczy jesteś bucem i sam sobie wystawiasz takie świadectwo.

A tak na marginesie, to skoro było o podnoszeniu paluszków, to jak się zapatrujecie na kiwanie głową? Prosta droga, żadnych kompilacji, skrzyżowań itp.

#362 Darek_Lodz

Darek_Lodz
  • Dawca
  • 537 postów
  • Imię:Darek
  • Motocykl:Honda Varadero 125 / Suzuki GS 500

Napisano 10 październik 2016 - 21:21

ja też nie macham do skuterowców bo nie odmachują, a wiem bo często przypadkiem machnę :D teraz te skutery takie robią, że z przodu nie wiadomo co jedzie :P 

#363 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3625 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • Karta FŁM:0006

Napisano 10 październik 2016 - 21:48

teraz te skutery takie robią, że z przodu nie wiadomo co jedzie

Przednia opona zawsze zdradzi :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

#364 dan-erłan

dan-erłan
  • Użytkownik
  • 104 postów
  • Imię:dan
  • Motocykl:R1

Napisano 10 październik 2016 - 22:29

Taaa..i machaj tu takiemu w pelnym zlozeniu;) albo jak lapa cisnie sprzeglo..pany przesadzacie troche.. jak jak juz wyjade z garazu to podopier..lac a nie bulwarowym tempem ,zimnym lokciem,witac sie wszem i wobec..jak mam wolne lapska to machne .rozwala mjie jak koles sie mota w luku bo chce za wszelka cene machnac lapskiem

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

#365 dodo

dodo
  • Dawca
  • 34 postów
  • Imię:Andrzej
  • Motocykl:bandit 600s

Napisano 14 październik 2016 - 20:38

Taaa..i machaj tu takiemu w pelnym zlozeniu;) albo jak lapa cisnie sprzeglo..pany przesadzacie troche.. jak jak juz wyjade z garazu to podopier..lac a nie bulwarowym tempem ,zimnym lokciem,witac sie wszem i wobec..jak mam wolne lapska to machne .rozwala mjie jak koles sie mota w luku bo chce za wszelka cene machnac lapskiem

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

I tu się kolego zgadzamy w poglądzie np. na bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy i wolności jaką daje motocykl. Miło spotkać kolegę ale przyjemniej poczuć "truskawki" :P. Pozdrawiam kolegę, któremu dziś nie zdążyłem odmachnąć na skrzyżowaniu Włókniarzy/Limanowskiego ok godz 18:00. Leciałem a włąściwie stałem na czerwonym do Aleksandrowa....

• Ewelina lubi to
Nie dyskutuj z debilem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem zabije doświadczeniem.