Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Aforyzmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 piyok

piyok
  • Dawca
  • 366 postów
  • Imię:Tomash
  • Motocykl:o2o

Napisano 28 wrzesień 2012 - 09:17

Trochę aforyzmów, cytatów, złotych myśli - może ktoś przeczyta, może komuś się przyda na opis w komunikatorze.. itp...itd.... --------- - Pomóż człowiekowi 100 razy, a za 101-szym odmów, to będziesz dla niego takim samym rzadkim g*wnem jak ten, co za pierwszym razem od razu go na ch*j wysłał. - Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba... Niegrzeczne... mają niebo na ziemi. - Jeśli kogoś skrzywdziłeś, nie zapomnij go obrazić. - Świństwa trzeba czynić tak, żeby nikt się nie dowiedział, to i sumienie nie będzie niepokoić. - Czasem myślisz, że los się do ciebie uśmiechnął, a to ty go po prostu rozśmieszyłeś. - Kogoś, kto ma żonę i teściową, trudno jest przekonać, że dwa minusy dają plus... - Niepowodzenie - to tylko powód do napicia się, a powodzenie - to dodatkowo jeszcze okazja do super wyżerki. - Imałem się w życiu różnych prac. Najkrócej - parę sekund - byłem jasnowidzem. Zostałem nim, zobaczyłem w przyszłości, że ch*ja tak zarobię i zwinąłem żagle. - Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości członka razem z kręgosłupem... - Życie to taki zaklęty krąg: żyjesz - chcesz się napić, napijesz się - chce ci się żyć... - "Życie jest jak tęcza..", mówią daltoniści ".. raz białe raz szare.." - Moja druga teściowa jest znacznie bardziej pojętna od pierwszej. Zrozumiała za pierwszym zamachem. - Dziwne, ale i w głowie, i w sercu, i w d*pie krąży ta sama krew... - Piję alkohol, bo jestem nieśmiały. Gdy częstują -nie mam śmiałości odmówić. - Znam ludzi, którzy są gotowi lizać komuś d*pę w nadziei, że poznają słodki smak życia. - Nie boję się żony! Tylko jak jej to powiedzieć… - Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia. - Sex to nie szachy, kończenie w trzech ruchach nie robi na nikim wrażenia. - Średnio kobieta mówi 75% szybciej niż mężczyzna jest w stanie usłyszeć… - Orgazm mężczyzny trwa 6-7 sek. Jak zagospodarować sobie resztę dnia? - Z alkoholem nikomu jeszcze nie udało się wygrać, jedynie Polakom udało się zremisować. - Życie jest jak kanapka z gównem. Co gorsza, w kiepskie dni nie ma nawet chleba - Po co upijać się i pełzać, jak można zapalić i latać? - Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno. - Pieniądze przychodzą dzięki krwi i potowi: krwi wrogów i potowi podwładnych. - Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da. - Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna! - Mężczyzna może zajmować się seksem ile tylko może, kobieta ile wlezie. - Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne… - Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły. - Czym różni się seks analny od oralnego? Kierunkiem atakowania przewodu pokarmowego. - 90% Twoich problemów rozwiążesz za pomocą google. Na pozostałe 10% wystarczy wódka. - Świat stoi przed nami otworem. Szkoda tylko, że otwór ten to dziura w d*pie. - Są dwie teorie dotyczące prowadzenia sporów z kobietami. Obydwie nie działają. - Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku. - Stara ludowa prawda - wyślij głupka po flaszkę to przyniesie jedną… - Nie dyskutuj z nikim, kto ma nad Tobą pół litra przewagi. - Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co chce, byle było smaczne. - Zaledwie pół metra dzieli poklepanie po plecach od kopa w d*pę. - Przestrzegając ściśle zasad etykiety wyjdziesz z przyjęcia trzeźwy, głodny i wqrwiony. - Co byś nie robił, to i tak się znajdzie ktoś, kto robi mniej i zarabia więcej. - Kobiety są jak szanse - niewykorzystane się mszczą. - A co jeśli hipotetyczne sytuacje nie istnieją? - Jeśli boisz się utyć, wypij przed jedzeniem setkę wódki, to usuwa poczucie strachu. - Jeżeli tobie liżą tyłek - nie łudź się, być może to dla smaru. - Jedynym dowodem na istnienie Boga jest piwo. - Kobieta jest jak spadochron. Gdy nie chce się rozłożyć, należy mieć zapasową. - Rozkazywanie kobiecie to jak całowanie lwa w d*pę… - Kobieta ma w życiu trzy okresy: w pierwszym działa na nerwy ojcu, w drugim mężowi, w trzecim zięciowi. - Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków. - Małżeństwo jest jak fatamorgana na pustyni - widzisz pałace, palmy, wielbłądy. Potem znikają kolejno pałace i palmy, a na końcu zostajesz sam na sam z wielbłądem. - Dlaczego jeśli my mówimy do Boga to nazywa się to modlitwą, a jeśli Bóg do nas - schizofrenią? - Kobieta za kierownicą jest jak gwiazda na niebie - ty ją widzisz, ona ciebie - nie. - Pytanie tygodnia: Dlaczego jeśli do buzi - to "bierze", a jeśli gdzie indziej - "daje"? - Dlaczego jak facet upadnie łbem w sałatkę to jest pijakiem, a kobieta - nakłada maseczkę? - Przepis na koktajl "Trzy świnki": skrzynka wódki i dwaj koledzy. - Niska kultura w przeciwieństwie do wysokiej pozwala nam pozostać sobą nawet jak się napijemy. - Badania wykazały, że 40% mężczyzn miało pierwszy kontakt seksualny pod prysznicem. Pozostałych 60% w wojsku nie służyło. - Człowiek 30% swego życia przesypia. Pozostałych 70% marzy, żeby się wreszcie wyspać. - Chodzenie do kościoła sprawia, że jesteś katolikiem, tak samo jak spanie w garażu sprawia, że jesteś mechanikiem. - Jeśli po wyjściu z toalety nie przestają ci łzawić oczy, powinieneś: rozpiąć rozporek, schować małego, zapiąć rozporek. - Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić. - Jeżeli spadochron się nie otworzył, postaraj się rozkoszować pięknem lotu - drugiej takiej możliwości już nie będziesz miał. - Depresja - wkurwienie bez entuzjazmu. - Jako dziecko mężczyzna kupuje sobie małego loda za 2 zł., a kiedy jest dorosły, musi szykować co najmniej 50 zł. - Definicja wolności: Każą ci iść w pizdu, a ty idziesz gdzie chcesz! - Dobrze wychowany mężczyzna drapiąc pieska za uszami nie zagląda jego właścicielce za dekolt dłużej niż trzy minuty. - Komu rano staje, temu ciężko zgiąć do sikania. - Wiele kobiet za wszelką cenę pragnie dorównać mężczyznom. Cóż za brak ambicji! - Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny. - Mężczyźni łysieją po to, by zademonstrować brak rogów. - Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop. - Czasami wychodzi lepiej niż planujesz – pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę. - Alkohol można podzielić na dwie kategorie: - Jest, albo go nie ma! - Jedni ludzie mają w sobie anioła. Inni mają w sobie diabła. Ale są tacy, co mają w sobie tylko glisty. - No dobrze, jestem się w stanie zgodzić, że kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn, ale od tego kuchnia nie stanie się czystsza! - Mężczyzna musi często w życiu dokonać wyboru pomiędzy złem, a jeszcze większym złem. Na ogół wybiera to młodsze i ładniejsze… - Dyplomacja to sztuka mówienia "Miły piesek!" do czasu znalezienia odpowiedniego kamienia. - Wyrafinowanie od zboczenia różni się np. tym, że co innego używać do pieszczot piórka, a co innego dymać kurczaka… cdn...
  • Suchy-wolk, scOti i Lancet lubią to

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

picasaweb.google.pl/pijtomasz

#2 Czarna_750

Czarna_750
  • Użytkownik
  • 731 postów
  • Imię:Kasia ;)
  • Motocykl:Honda VFR 750
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 28 wrzesień 2012 - 11:49

- Grzeczne dziewczynki pójdą do nieba... Niegrzeczne... mają niebo na ziemi Sooo Good :D
Too fast to live...too young to die :)
Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :)

#3 piyok

piyok
  • Autor tematu
  • Dawca
  • 366 postów
  • Imię:Tomash
  • Motocykl:o2o

Napisano 03 październik 2012 - 08:27

- Niedopita flaszka w jasny sposób mówi nam o niezdrowej atmosferze w towarzystwie! - Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy czasami wątpliwości. - Jeśli jest możliwość wyboru miejsca w samolocie, zawsze wybierajcie przód na wypadek awarii. Jak samolot zacznie spadać, wózek z napojami przejedzie obok waszego miejsca jeszcze raz. - Życie jest piękne! A później orgazm się kończy… - Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu. - Prezerwatywy są jak rząd. Wiesz, że ktoś tu kogoś dyma, a jednak czujesz się bezpiecznie. - Jakbym wiedział, że dzisiaj tak będzie mnie boleć głowa - to bym się wczoraj napił. - Praca z ładnymi kobietami teoretycznie jest możliwa, a w praktyce - wszystko stoi. - Mężczyzna może zapomnieć śmiało o swoich wszystkich występkach. Nie ma potrzeby, aby o tym pamiętały dwie osoby. - Budzik jest jak kiepska kochanka - zawsze dzwoni nie w porę… - Mam bardzo pozytywny stosunek do życia. Nie znoszę natomiast większości jego użytkowników. - Gdy facet staje się bogaty, robi się niegrzeczny. Gdy kobieta staje sie niegrzeczna, robi się bogata. - Wszystko na tym świecie znajduje się w równowadze: jeśli tobie udało się przebiec na czerwonym świetle, komuś innemu nie uda się to na zielonym… - Jest wprost niemożliwością spędzenie wakacji w spokojny, inteligentny sposób - po jedenastu miesiącach kretyńskiej pracy. - Podczas seksu należy się wszechstronnie zabezpieczyć, a przede wszystkim związać ręce, żeby mordy nie podrapała... - Małżeństwo - to powolny, acz nieustanny proces dowiadywania się, jakiego męża twoja żona chciała mieć… - Wieczorne wiadomości zwykle zaczynają się od "Dobry wieczór", a potem wyjaśniają dlaczego tak nie jest. - Złota myśl ogólnoludzka: Żeby pchało z domu do pracy oraz odwrotnie należy i w domu i w pracy postawić setkę wódki i ogórka. - Polacy są znani z tego, że zawsze znajdą wyjście z trudnej sytuacji, a jeszcze lepiej im idzie znajdowanie wejścia … - Dać w prezencie facetowi flaszkę 0,2l wódki, to tak jak kobiecie 5-centymetrowy wibrator. - Sąd uznał, że seks w miejscu pracy nie jest zakazany. W takim razie pier**lę robotę. - Panie! - żali się Adam w Raju - Trochę się nie zrozumieliśmy gdy prosiłem o kobietę mocną w gębie… - Z sexem jest jak z piłką nożną - "zagranie ręką" - oznacza, że wolny… - Mężczyźni łysieją po to, by zademonstrować brak rogów. - Zimowa zasada numer jeden: nie łap płatków śniegu językiem dopóki się nie upewnisz, że wszystkie ptaki odleciały już do ciepłych krajów. - Cztero-wyrazowa opowieść o pracowniku: Zatrudniony, zmęczony, oskarżony, zwolniony. - Życie jest jak piłka nożna: raz kopiesz ty, innym razem kopią ciebie. - Prawdziwy mężczyzna - to taki gość przy którym kobiety nie zadają sobie pytania: czy nie za szybko mu się oddałam? - Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej. - Piwo bezalkoholowe - pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety. - Wszystkie kobiety mogą. Z tym, że niektóre się krępują. - Kto się smuci ten jest smutas. kto się kłóci ten jest... - Tak mało wiemy o sobie. Całe szczęście, że inni wiedzą mniej. - Rozpędzaj się na miarę hamulców. - Penis w erekcji to jedyny pion moralny faceta. - Czasem jedynym sposobem na zaistnienie jest zrobić kupę na opery scenie. Podobno to działa. - Niejeden, co pchał się na świecznik, zawisł na latarni. - Na dziesięć kobiet przypada jeden pedał, dwóch narkomanów, trzech rozwodników, czterech alkoholików i tylko jeden normalny facet, a na dodatek on jest żonaty. - Sex to nie szachy, kończenie w trzech ruchach nie robi na nikim wrażenia. - Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. - Wszystkie kobiety marzą o przystojnych, czułych kochankach. Niestety, wszyscy przystojni, czuli faceci mają już kochanków. - Sraczka jest paradoksem, bo często i rzadko. - Przeciętność to równia pochyła ku zbędności . - Życie jest jak transwestyta - niby pięknie, ładnie... A tu chooj... cdn...

Użytkownik piyok edytował ten post 03 październik 2012 - 08:28

• Lancet lubi to

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

picasaweb.google.pl/pijtomasz

#4 jaquzie

jaquzie
  • Członek Stowarzyszenia
  • 2570 postów
  • Imię:Jack
  • Motocykl:BMW R1200GS
  • LokalizacjaŁódź - Górna

Napisano 03 październik 2012 - 18:28

dłuższe to niż Pan Tadeusz :) <-to też aforyzm? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

#5 Okropna

Okropna
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Imię:Ewa
  • Motocykl:kawasaki ZX6R
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 06 październik 2012 - 22:00

"Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę. " - aforyzm Bertranda Russell"a

#6 Massi

Massi
  • Użytkownik
  • 459 postów
  • Imię:Jacek
  • Motocykl:YAMAHA FZR 600
  • LokalizacjaŁódź/Teo

Napisano 06 październik 2012 - 22:48

Okropna litości, powtarzasz się a to doprowadza mnie do złości :decayed:

#7 LUBIANY

LUBIANY
  • Użytkownik
  • 1011 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Motocykl:HONDA CBF1000
  • LokalizacjaŁódź - Tuszyn

Napisano 10 kwiecień 2014 - 18:35

Seks solą życia!! Ależ tak!! Tylko któż widział objadać się solą.

#8 LUBIANY

LUBIANY
  • Użytkownik
  • 1011 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 10:31

Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić wady biustem...

• boroś, Chemiczna Malina i KyngaBandit lubią to

#9 Chemiczna Malina

Chemiczna Malina
  • Użytkownik
  • 249 postów
  • Imię:Kama
  • Motocykl:poszukiwany/poszukiwana
  • LokalizacjaŁodź/Zgierz

Napisano 16 kwiecień 2014 - 10:44

Ja mam swoje dwa ulubione, nie wiem jakiego pochodzenia, ja znam je od mojej babci (może i się uśmiejecie ale kobieta potrafiła podsumowywać jednym zdaniem wyjątkowo trafnie). Te dwa idą ze mną przez cale moje życie i nie zamierzam tego zmieniać.

- Idź zawsze swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą.

- Nie patrz ilu ludziom się podobasz, tylko jakim.

• Scyzer lubi to
Too fast to live, too young to die !!!

Moje motofotografie - http://motocykle-lod...ototematycznie/

#10 LUBIANY

LUBIANY
  • Użytkownik
  • 1011 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 11:18

Życie jest doprawdy zabawne: jedno słowo wypowiedziane przed ołtarzem i już jesteś żonaty, jedno słówko wypowiedziane we śnie i już jesteś rozwiedziony

#11 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3638 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • LokalizacjaŁódź-RTK

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:16

Czas nie leczy ran, on jedynie przyzwyczaja nas do bólu...

Żyj szybko, umieraj długo - chociaż zdążysz powiedzieć wszystkim co o nich sądzisz...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

#12 Konrad - Michał

Konrad - Michał
  • Dawca
  • 274 postów
  • Imię:Konrad
  • Motocykl:CBR 929
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:22

"Pipy i wódy się nie wącha" - Paulo Coelho :decayed: haha :D

• WojtasLDZ i Chemiczna Malina lubią to
"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

#13 krzychoslav

krzychoslav
  • Dawca
  • 1418 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:Thundercat -> CBR 954 -> FZS1000
  • LokalizacjaŁódź - Stare Polesie

Napisano 25 kwiecień 2014 - 15:09

"czas nie ku*as - nie stanie".. :)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

icon3.png

#14 LUBIANY

LUBIANY
  • Użytkownik
  • 1011 postów

Napisano 28 kwiecień 2014 - 07:17

Mężczyzna jest jak kot. Przychodzi żeby go nakarmić, pogłaskać i znika

Dwoje ludzi gasi światło w pokoju nie tylko wtedy, gdy nie mogą patrzeć na siebie.

Użytkownik Suchy-wolk edytował ten post 29 kwiecień 2014 - 20:13

• Suchy-wolk lubi to

#15 Pit71

Pit71
  • Dawca
  • 418 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Varadero XL1000V
  • LokalizacjaEL

Napisano 16 sierpień 2014 - 06:25

e7d6f5014ecb42f2b79a301554e7a8cb.jpg

"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

#16 FireAndIce

FireAndIce
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 13:32

Kobieta powinna traktować mężczyznę jak psa: dobrze karmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór.

#17 LUBIANY

LUBIANY
  • Użytkownik
  • 1011 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 14:29

Życie jest doprawdy zabawne: jedno słowo wypowiedziane przed ołtarzem i już jesteś żonaty, jedno słówko wypowiedziane we śnie i już jesteś rozwiedziony

• Suchy-wolk i Aidekk lubią to

#18 boroś

boroś
  • Dawca
  • 400 postów
  • Motocykl:suzuki gsxf
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 sierpień 2014 - 13:30

Mężczyzna nigdy nie zdradza.
On upewnia się, że jego kobieta jest najlepsza !!!

boroś

ccm250.png LwG!

#19 Lusia

Lusia
  • Użytkownik
  • 412 postów
  • Imię:Marta
  • Motocykl:Yamaha WR250X - kucyk :D
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 26 sierpień 2014 - 09:48

boroś spadłam z krzesełka ze śmiechu :D

#20 achmed

achmed
  • Użytkownik
  • 306 postów
  • Imię:wojtek
  • Motocykl:yamaha fj 1200
  • Lokalizacjałódź - retkinia

Napisano 28 sierpień 2014 - 13:45

Dobre

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!