Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Serwis Motorwings

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#41 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 504 postów
  • Imię:sklep
  • Lokalizacjaul. Milionowa 3/5 Łódź

Napisano 02 kwiecień 2013 - 17:18

czwartek o np 18 pasuje? :biggrin: czy lepiej wczesniej? ja od 17 jestem dyspozycyjny podajcie czy Wam czwartek pasuje i o ktorej godzinie a ja sie dostosuje ;)

Nie ma problemu, jak Tobie będzie dogodniej. napisz nam na privie nr telefonu do Ciebie to zadzwonimy zaraz i umówimy się dokładnie.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

#42 LoneRider

LoneRider
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • Imię:Krzysiek
  • Motocykl:HONDA HURRICANE 600 F
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 08 kwiecień 2013 - 21:37

Czyszczenie, regulacja i synchronizacja gaźników w R2 to 120zł.

Link do naszego cennika serwisowego:

http://motorwings.pl...-serwisowy.html

:)

A u mnie 200zl .....????? za coooooooooo?? f*ck

Dobra teraz Jaaaa.... Bylem zobaczylem i??? jestem zadowolony mila szybka obsługa Profesjonalne podejscie do klienta .... Na warsztacie Pasjonata wiec wiadomo nie wali kichy... zawsze doradzi i pomoze Polecam ...... teraz znizka na gazniki bedzie Pewnie hehehe....

Teraz wiem ze z silnikiem gitara .... a tak sie SRAŁEM

Pozdroooooo

Użytkownik LoneRider edytował ten post 08 kwiecień 2013 - 21:38

#43 markowicz

markowicz
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Suzuki Gsx 1400 K2
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 10 kwiecień 2013 - 15:11

u mnie też gitara. Wszystko w motocyklu wymienione, poustawiane,dopieszczone. Kanapa wygodna, kibel jest, żabka blisko więc wszystko git :)

#44 BobeQ

BobeQ
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • Imię:Bartek
  • Motocykl:Suzuki GSX600F '95
  • LokalizacjaŁódź/Wiśniowa Góra

Napisano 23 kwiecień 2013 - 19:46

Tak oglądam waszą stronę i trochę się pogubiłem. Bo w cenniku usług serwisowych jest napisane, że przy kupnie oleju wymiana gratis, a jak wchodzę w ofertę olejów to przy nie których jest napisane, że przy zakupie tylko tych wybranych wymiana jest gratis. To jak to w końcu jest? Chciałbym podjechać do was w sobotę, doradzić się jaki olej zalać, zakupić go od razu + filtr i dostanę wymianę gratis?

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

#45 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 504 postów

Napisano 24 kwiecień 2013 - 00:42

Tak oglądam waszą stronę i trochę się pogubiłem. Bo w cenniku usług serwisowych jest napisane, że przy kupnie oleju wymiana gratis, a jak wchodzę w ofertę olejów to przy nie których jest napisane, że przy zakupie tylko tych wybranych wymiana jest gratis. To jak to w końcu jest? Chciałbym podjechać do was w sobotę, doradzić się jaki olej zalać, zakupić go od razu + filtr i dostanę wymianę gratis?

Cześć, tak wymiana oleju silnikowego zakupionego u nas w sklepie i filtra oleju jest gratis niezależnie od marki i rodzaju oleju. Niestety nikt od nas nie uaktualnił informacji przy produktach :( Jutro się za to zabierzemy, dzięki wielkie za zwrócenie uwagi i przepraszamy za błąd na stronie (sezon w pełni i wszyscy niestety zapomnieliśmy o zmianie informacji przy olejach gdy ustaliliśmy,że w tym sezonie będzie wymiana oleju gratis). Masz u nas piwo w podziękowaniu, przypomnij się w sobotę :)

Pozdrawiam

Mateusz

#46 Zyygy

Zyygy
  • Użytkownik
  • 795 postów
  • Imię:Artur
  • Motocykl:FZS1000
  • LokalizacjaBoat

Napisano 24 kwiecień 2013 - 05:19

Cześć, tak wymiana oleju silnikowego zakupionego u nas w sklepie i filtra oleju jest gratis niezależnie od marki i rodzaju oleju. Niestety nikt od nas nie uaktualnił informacji przy produktach :( Jutro się za to zabierzemy, dzięki wielkie za zwrócenie uwagi i przepraszamy za błąd na stronie (sezon w pełni i wszyscy niestety zapomnieliśmy o zmianie informacji przy olejach gdy ustaliliśmy,że w tym sezonie będzie wymiana oleju gratis). Masz u nas piwo w podziękowaniu, przypomnij się w sobotę :)

Pozdrawiam

Mateusz

rozpijanie motocyklisty w pełni sezonu :burp:  [color=#008000;]nieładnie, nieładnie[/color]  :)

:P

#47 Chabas

Chabas
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Imię:Paweł
  • Motocykl:ZX6R
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 28 kwiecień 2013 - 12:21

Heh teraz jedyny problem to terminy ;)

#48 Chabas

Chabas
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Imię:Paweł
  • Motocykl:ZX6R
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 17 lipiec 2013 - 19:08

Oczywiscie poleeecam chlopaków ;)

I pożartować można i pogadać... A linka od sprzęgła wymieniona w 15 minut, chociaż dalej myślę, że podcieli mi przy poprzednim razie ;p

Nie no Michałku żartuję ;)

Pozdro chłopaki i do następnego (a znając mnie to już niebawem) 

#49 SWIREQ

SWIREQ
  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:Honda CBR 600F
  • LokalizacjaEKU

Napisano 22 sierpień 2013 - 06:37

Wczoraj cebra mnie zawiodla :P zadzwonilem okolo 20 michal podjechal zabral mnie z drogi oraz maszynke siedzial i odpalil maszynke ald podjechal transport po mnie bo ja nie z lodzi zapakowalismy sprzet i, pozytyw dla michala i jego ekipy ze sklepu :)

#50 siemin

siemin
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • Imię:Bartek
  • Motocykl:HONDA CBR F4i Sport
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 12 listopad 2013 - 21:58

Siemanko, 
jest możliwość podłączenia i sprawdzenia komputera od HONDY? chciałbym sprawdzić czy działa i do jakiego modelu dokladnie jest :) Czekam na info... pzdr

#51 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 504 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 11:41

Poszło info na priv

#52 fixman

fixman
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • Imię:Sebastian
  • Motocykl:Honda CBR 1100 XX BlackBird , Yamaha FZS 600
  • Lokalizacja;)

Napisano 25 styczeń 2014 - 13:13

Witam forumowicze J

Na wstępie napiszę, że postanowiłem zrobić z mojego Fazerka perełeczkę i jednak nie sprzedawać z myślą o zakupie czegoś nowszego.

Fakt jest taki, że do każdej maszyny zakupionej z kolejnej ręki trzeba wpakować kasę więcej lub mniej, ale trzeba

Postanowiłem skorzystać z usług MOTORWINGS  i powiem szczerze, że się nie zawiodłem.

Dokonane naprawy i modyfikacje

1 Wymiana rozrządu

2 Regulacja zaworów

3 Czyszczenie i regulacja gaźników

4 Wymiana króćcy ssących na nowe

5 Wymiana świec

6 Wymiana wszystkich płynów ( olej, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy) oraz filtry

7 Wymiana oleju i uszczelniaczy w lagach

8 Wymiana przewodów hamulcowych na czerwony oplot

9 Montaż gniazda zapalniczki

No to by było chyba na tyle hahaha o finansach nie wspominam, bo to już inna inszość wszystko musi coś kosztować, jeśli chodzi o mnie zmieściłem się z zaplanowanym budżecie, więc jest OK.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą obsługę za dostawę mojej osoby w wyznaczone miejsce oraz oczywiście za dostawę motocykla również w wyznaczone prze zemnie miejsce J

Jeśli chodzi o moją opinię to polecam gruba robota zrobiona w pełni profesjonalnie i niedrogo 

• pd i Thebestof78 lubią to

#53 Bliźniak

Bliźniak
  • Użytkownik
  • 68 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:Intruder VZR1800-Suzuki VL 800
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 28 luty 2014 - 18:27

Polecam  MOTORWINGS   - Usługa kompleksowa

Zabrali sprzęt z miejsca wskazanego doradzili wybór opon szybka wymiana - a wszystko w dobrej cenie .

#54 krzywar

krzywar
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:Honda Hornet
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 03 marzec 2014 - 11:10

Z premedytacją i powagą słów i czynów jedno moge powiedzieć o serwisie w MOTORWINGS....za***isty serwis... Michał zna się na rzeczy... kompleksowo, rzetelnie  - jezdzilem jeżdzę i bedę do nich jeżdził, nie oddam szerszenia w inne ręce..amen

#55 meldamen

meldamen
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Imię:Kamil
  • Motocykl:Kiedyś Virago XV535, potem BMW R850R a teraz rower :)
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 20 marzec 2014 - 09:16

Panowie mam pytanie. Czy dałoby radę u Was dokonać instalacji paru gadżetów na motocyklu? Mianowicie potrzebuję pomocy przy założeniu podgrzewanych manetek (Oxford Adventure) i gniazda USB. Elementy mam wszystkie ale sam boję się robić cokolwiek bo nie znam jeszcze swojego motocykla (BMW R850R 96r.). Mam go dopiero miesiąc. A i na dodatek wymiana oleju przy okazji :P I ostatnie pytanko czy można płacić u Was kartą?

Użytkownik meldamen edytował ten post 20 marzec 2014 - 09:50

#56 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 504 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 11:38

Panowie mam pytanie. Czy dałoby radę u Was dokonać instalacji paru gadżetów na motocyklu? Mianowicie potrzebuję pomocy przy założeniu podgrzewanych manetek (Oxford Adventure) i gniazda USB. Elementy mam wszystkie ale sam boję się robić cokolwiek bo nie znam jeszcze swojego motocykla (BMW R850R 96r.). Mam go dopiero miesiąc. A i na dodatek wymiana oleju przy okazji :P I ostatnie pytanko czy można płacić u Was kartą?

Cześć,

Oczywiście nie ma problemu z takim montażem, jak najbardziej wykonujemy takie prace, Michał jest z zawodu elektrykiem, więc możesz liczyć na profesjonalną instalację :)
Na pw zaraz Ci wyślę szczegóły co do kosztu i najbliższego wolnego terminu.

#57 Raq

Raq
  • Użytkownik
  • 174 postów
  • Imię:...
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 23 kwiecień 2014 - 16:10

Dzięki ekipie z serwisu za szybką korektę zawieszenia w moim motorku. pzdr km/h :)

#58 Arecki_ELW

Arecki_ELW
  • Dawca
  • 478 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:KAWASAKI KZ 440A LTD 81r.
  • LokalizacjaGałkówek

Napisano 01 maj 2014 - 10:36

Przydał by mi się taki serwis bliżej, który robi też 50cc chrl...

Dołączona grafika

#59 Boras

Boras
  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:Honda Shadow 750 C2
  • LokalizacjaŁódź Teofilów

Napisano 05 maj 2014 - 18:05

Cześć. Czy wymieniając opony w Shadowce 750 C2 , należy  wymienić również dętki? Moto jest 2002 roku i nie znam historii co do opon itd.. Ile kosztują dętki? i czy należy doliczyć je do wymiany, ew. Jaki byłby koszt całkowity takiej imprezy? opony mam :) i kartę forumową też.

Pozdrawiam .

LwG

#60 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 504 postów

Napisano 07 maj 2014 - 15:51

Cześć. Czy wymieniając opony w Shadowce 750 C2 , należy  wymienić również dętki? Moto jest 2002 roku i nie znam historii co do opon itd.. Ile kosztują dętki? i czy należy doliczyć je do wymiany, ew. Jaki byłby koszt całkowity takiej imprezy? opony mam :) i kartę forumową też.

Pozdrawiam .

LwG

Odpowiedź poszła na pw