Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Skradziono Ktm 950Sm 2006R.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ridrick

ridrick
  • Użytkownik
  • 2186 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:20

Naszemu koledze skradziono KTM 950SM 2006r.
znaki szczegolne:
- szybka od 990 SM
- amortyzator skrętu Scotts
- boczne slidery lsl-a od 990
- wydechy w karbonie Roaditalia
- VIN: VBKVA44054M908090

Dołączona grafika

Pewnie cześć osób już widziała to na fb ale zapodam ;)
Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#2 ffojtus

ffojtus
  • Użytkownik
  • 373 postów
  • Imię:Wojtek
  • Motocykl:Honda VFR 800 V-tec
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 19 czerwiec 2012 - 09:31

co za sk***** ^^ Zgłoszony w bazie motocykli?

#3 filet

filet
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Imię:artur
  • Motocykl:RF 900
  • Lokalizacjałódź-teofilów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:15

jak walczyć z tymi h...mi?

#4 Mariusz

Mariusz
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • Imię:Mariusz
  • Motocykl:KTM 950 SM
  • LokalizacjaŁódź/Kraków

Napisano 19 czerwiec 2012 - 22:43

Jak? Och jest wiele sposobów. Osobiście zastanawiam się nad łomem, szlifierką kontową i tradycyjnym bejzbolem. Ale serio: jest sporo fajnych sposobów zabezpieczenia motocykla (jestem mądry po szkodzie), a także kilka możliwości poszukiwania skradzionego. Więc zarówno z przymrużeniem oka jak i serio odpowiadając na Twoje pytanie: trzeba być kreatywnym. P.S. Dzięki Ridrick.

#5 ridrick

ridrick
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2186 postów
  • Imię:Przemek
  • Motocykl:CB albo CBR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 20 czerwiec 2012 - 08:16

Ja mam patent. Wszystkich złapanych trzeba publicznie palić na stosie. Ten już więcej nie ukradnie a następny może się zastanowi
Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!! Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie. Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

#6 bleft-style

bleft-style
  • Świętej pamięci
  • 305 postów
  • Imię:Bartek
  • Motocykl:KTM LC4 640

Napisano 20 czerwiec 2012 - 08:24

taka ladna maszyna buuu :(

#7 dario29

dario29
  • Użytkownik
  • 195 postów
  • Imię:Darek
  • Motocykl:SUZUKI GSX 650 FA
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 20 czerwiec 2012 - 20:33

Powinno się stworzyć jakąś ogólnopolską baze takich informacji o skradzionych moto i na każdym forum naszego typu powinna być taka zakładka gdzie by się pokazywały nowo skradzione . I wtedy powinniśmy liczyć na naszą solidarność bo może nas to też spotkać . Bo przecież ten co kradnie gdzieś to popycha na części lub inaczej .Jest to do zrobienia .Admini powinni pogłówkować

#8 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3638 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • LokalizacjaŁódź-RTK

Napisano 21 czerwiec 2012 - 09:14

Ja mam patent. Wszystkich złapanych trzeba publicznie palić na stosie. Ten już więcej nie ukradnie a następny może się zastanowi

Niestety palenie na stosie nie zwróci ci Twojej maszyny. Ja jestem za pozbawieniem praw człowieka i przymusową praca fizyczną (np przy budowie autostrad) na korzyść osoby poszkodowanej czyli aż ch*j nie spłaci.

jak walczyć z tymi h...mi?

Jak w Teksasie - jak widzisz, że kradnie to strzelać, a jak już ukradziony to jak wyżej.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

#9 Julka

Julka

Julian, Król Julian :)

• Użytkownik
  • 726 postów
  • Imię:J.

Napisano 21 czerwiec 2012 - 11:55

Powinno się stworzyć jakąś ogólnopolską baze takich informacji o skradzionych moto

http://www.rejestrmotocykli.pl/

Nie jest to dokładnie to, o czym piszesz, ale może warto zarejestrować na tej stronie swój sprzęt zanim komuś za bardzo się spodoba.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

#10 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Imię:jakub-kuba
  • Motocykl:zx10r 2008 / F2 JamniK/K2 czałczał/zeta
  • Lokalizacjałódź

Napisano 22 czerwiec 2012 - 01:16

ja sie zarejestrowałem dostałem certyfikat i nalepke wielkości 1x3cm. ale w tym przypadku faktycznie nie wielkość ma znaczenie ,a odstrasza a sam fakt zarejesrtowania moto w takiej bazie

#11 Zidus

Zidus
  • Użytkownik
  • 463 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:Kawasaki Ninja ZX6R
  • LokalizacjaTomaszów Mazowiecki

Napisano 23 czerwiec 2012 - 07:36

i to całkiem darmo. pozostaje tylko przykleić przy stacyjce