Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Przyjazny Sklep - motorwings

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#21 Madpawel

Madpawel
  • Mechanik
  • 140 postów
  • Imię:Paweł
  • Motocykl:Hajka i torowa krowa Milka

Napisano 10 lipiec 2012 - 21:16

Konkurencje tez potrafie chwalić, jesli ktos jest dobry w tym co robi to czemu nie ja nie mam z tym problemów ;) ,nie zajmuje sie tylko motocyklami ale tez samochodami i i wulkanizacją i nie raz odsyłam do konkurencji,

#22 _Michał_

_Michał_
  • Dawca
  • 496 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Daytona 675 Tornado Red
  • Karta FŁM:0039

Napisano 10 lipiec 2012 - 22:29

PS. wktóym sklepie motocyklowym sprzedaje osobnik który nigdy nie jeździł na moto? Taka ciekawostka troche.

Dzisiaj ktoś mi o tym mówił ale zapomniałem gdzie :P

A tak na marginesie, takie osoby nie powinny pracować w tej branży bo nie mają pojęcia co sprzedają i tyle...

#23 nogger

nogger
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Imię:Kamil
  • Motocykl:Kawa ZR7

Napisano 11 lipiec 2012 - 07:30

Uważasz że ktoś nie może mieć pojęcia o tym co sprzedaje bo nie ma motoru?? I analogicznie - ktoś kto posiada motor z automatu jest ekspertem?

#24 elfeti

elfeti
  • Autor tematu
  • Dawca
  • 593 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Yamaha XT660R

Napisano 11 lipiec 2012 - 08:20

Tu bardziej chodzi o przekaz chyba?! Możesz wykuć się na blachę katalogu, ulotki czego tam chcesz... ale czy będziesz potrafił przekażać to z pasją i tak by zainteresować drugą stronę (klienta) swoim produktem? Trzeba być na prawdę świetnym sprzedawcą albo interesować się tym co się robi/sprzedaje. Inaczej zawsze pozostaje uczucie, że albo ktoś mnie za przeproszeniem olewa, wciska kit czy pozostaje wrażenie, ze nadal jestem niedoinformowany... A czy gdzieś pracują w sklepach motocyklowych ludzie bez moto - myślę, że tak. Czy to jest główne kryterium oceny - stanowczo nie. Dla mnie najważniejsze jest podejście do klienta, a z tym w niektórych sklepach jest już problem.
Dołączona grafika

#25 xanton

xanton
  • Dawca
  • 424 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:CBR900RR, WSK 125/175, Ogar 200

Napisano 15 lipiec 2012 - 09:27

Skuszony Waszymi pozytywnymi opiniami wybrałem się wczoraj z Okropną celem nabycia czepka dla siebie. I w pełni mogę potwierdzić Wasze słowa, że to miejsce warte odwiedzenia. Trafiliśmy na Łukasza z którym przegadaliśmy dobre dwie w tym czasie obgadaliśmy nie tylko temat kasków i ciuchów ale i motocykli, wypadów. W motorwingsie wiedzą o naszym forum i mimo, że nie są zarejestrowani wchodzą i śledzą co piszemy. Po namowach stwierdzili, że oficjalnie się tu pojawią. Poza tym można wynegocjować bardzo fajne rabaty. Żeby się za bardzo nie rozpisywać i Was nie zanudzać - bardzo fajny sklep i profesjonalną obsługą otwartą na propozycje, cenami lepszymi gdzie indziej. Godziny otwarcia mają też jakieś bardziej dostosowane - siedzieliśmy tam po 15 w sobotę i nic nie zanosiło się, że zamykane będzie. A ja kupiłem tam sobie HJC R-PHA MAX. i mała aktualizacja... okazało się, że kask ma problem z zamknięciem, szczęka nie domykała się dokładnie co zauważyłem jak chciałem pierwszy raz przetestować czepek. Chłopaki z motorwings`a stanęli na wysokości zadania. Okropna zawiozła im kask, naprawdę przejęli się sprawą, w ciągu kilku godzin naprawili wszystko, przetestowali porządnie jak w reklamie Zelmera ;) i widać było, że sytuacja ta była dla nich niekomfortowa. Mam obiecane zniżki przy kolejnych zakupach z czego na pewno zamierzam skorzystać i niebawem Ich odwiedzić.

#26 tomi66

tomi66
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Imię:Tomi
  • Motocykl:BMW R 1200 GS
Napisano 18 lipiec 2012 - 17:34

Dobrze wyposazony sklep i świetna obsługa. Kupiłem tam kurtkę i spodnie RST Ventilator II i buty RST oraz rekawice. Pełne zadowolenie. Nawet gdy stwierdziłem wadę w butach z reklamacją nie było żadnego problemu. I fajne jest też to, że mają dużo bezpiecznego miejsca do zaparkowania moto.

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin

#27 NaiL

NaiL
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Yamaha FZS600 Fazer 98`

Napisano 20 lipiec 2012 - 12:52

Zdecydowanie można polecić ten sklep. 3 lata temu kiedy zaczynałem swoją przygodę z motocyklami obskoczyłem większość sklepów i najlepiej wypadł Motorwings. Chłopaki znają się na rzeczy i nie wciskają na siłę swoich produktów. Na samym początku nie mieli kasku w rozmiarze XS (który powinienem był nosić), mogli mi wcisnąć S i jak niedoświadczony motocyklista pewnie byłbym zadowolony, a jednak Mateusz odradził i powiedział że mogę kupić na własną odpowiedzialność. Można u nich kupić zarówno ciuchy jak i części itp. Przed samym sklepem jest sporo miejsca także spokojnie można przyjechać motocyklem jak i autem. Ps. Ostatnio dziewczynie rozeszły się spodnie na szwach. Pojechałem do nich i wymienione mi na nowe. Profesjonalna obsługa.

#28 Graczuu

Graczuu
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Imię:Przemysław
  • Motocykl:zx9r

Napisano 04 sierpień 2012 - 09:07

Ja również do nich trafiłem i wszystkim ten sklep polecam. Obsługa pierwsza klasa!! Jako, że jestem laik w temacie ubioru to miałem do nich mnóstwo pytań, nie przerazili się i chętnie odpowiadali. Kupowałem wszystko podwójnie (ubiór też dla żony), więc było trochę zachodu ale doradzili i dopasowali wszystko, nawet test był na moto Mateusza czy wszystko pasuje. Jestem bardzo zadowolony, spory rabacik otrzymałem. POLECAM!!!

#29 Gosc_Kmicic_*

Gosc_Kmicic_*
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 20:53

Wszystko, co mam na sobie (poza butami), to z motorwings. Held jest dobrą marką, ale Mateusz jest rewelacyjny. Pomoże, doradzi, zamówi jak nie ma i tak jak powyżej, zawsze jest jakiś rabat. A, poza tym, jeszcze nigdzie nie znalzałem niższych cen Helda niż w MOtorwings.

#30 weelkoo

weelkoo
  • Użytkownik
  • 113 postów
  • Motocykl:Honda XL 1000V

Napisano 15 sierpień 2012 - 21:00

Również polecam ten sklep. Miła i fachowa obsługa, duży asortyment. Zapodałem sobie tam plandekę na moto. Na pewno nie jest to ostatni zakup u nich.

#31 fincher

fincher
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Motocykl:Yamaha FZS600 Fazer

Napisano 18 sierpień 2012 - 22:14

Mógłby podać ktoś nr tel do Nich bo chciałym zadzwonić zanim przejade te 50km :)

Kupię "użytkowe sm"

#32 Tomi

Tomi
  • Użytkownik
  • 792 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:Suzuki SV650S 2007

Napisano 18 sierpień 2012 - 23:10

No bez jaj. Tyle to można wyszukać... Posiadają stronkę. Adres też jest intuicyjny. Ale od razu mówię, nawet jak pojedziesz w ciemno to będziesz zadowolony.
Suzuki SV650S 2007 Dołączona grafika

#33 fincher

fincher
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Motocykl:Yamaha FZS600 Fazer

Napisano 19 sierpień 2012 - 09:03

Już znalazłem numer. Post pisałem wczoraj po 23 i byłem juz zbyt zmęczony aby wklepać w google tą magiczną nazwe. ;)

Kupię "użytkowe sm"

#34 M-461

M-461
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Motocykl:Honda CB600F Hornet

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:15

Możecie powiedzieć czy kufer też można u nich kupić bo na stronie się nie chwalą.

#35 Tomi

Tomi
  • Użytkownik
  • 792 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:Suzuki SV650S 2007

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:22

Tankbagi widziałem, ale kufrów to chyba nie. A przynajmniej nie kojarzę.
Suzuki SV650S 2007 Dołączona grafika

#36 M-461

M-461
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Motocykl:Honda CB600F Hornet

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:40

Tankbagi i torby widziałem na stronie, chyba się do nich jutro wybiorę to sprawdzę organoleptycznie

#37 wildeyed

wildeyed
  • Członek Stowarzyszenia
  • 289 postów
  • Imię:Aleksandra
  • Motocykl:Kawasaki ZX6R

Napisano 25 sierpień 2012 - 09:00

Zgadzam się, sklep fajny a obslga tym bardziej, dzięki chłopakom dobrałam sobie odpowiedni kombinezon ( choc nie kupowałam u nich), poza tym kto będzie znał się lepiej na potrzebach mojej Saszki jak nie jej poprzedni właściciel;)

#38 rafa

rafa
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Motocykl:Fazer 600

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:29

Polecam mają dobre ceny :)

#39 fatcartman

fatcartman
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Imię:Piotrek
  • Motocykl:HONDA CBR 600, HONDA CB500X

Napisano 28 sierpień 2012 - 10:07

Ja tez moge polecić. Dają radę, kupiłem u nich kurtkę i rękawice bo mieli po prostu najlepszą cenę:)

#40 Przemski

Przemski
  • Użytkownik
  • 253 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:13

PS. wktóym sklepie motocyklowym sprzedaje osobnik który nigdy nie jeździł na moto? Taka ciekawostka troche.

Tak troche nieładnie źle mówić więc olewam tą obłudę choć mógłbym dzięki temu, wam forumowiczom zaoszczędzić cennego czasu. Jest tylko jedno ale. Kolo miał takie śmieszne okulary typu lenonki i był po prostu pracownikiem, nie mam pojęcia czy jeszcze tam pracuje czy nie. Za to MotorWings klasa.
CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184
motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

ZAPRASZAMY!!!