Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Przyjazny Sklep - motorwings

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#1 elfeti

elfeti
  • Dawca
  • 593 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Yamaha XT660R

Napisano 04 czerwiec 2012 - 19:59

Rozpoczynając przygodę z motocyklami każdy ma wiele pytań i wątpliwości. Co kupić, jak dobrać rozmiar, na co zwrócić uwagę itp. Dlatego chciałem się podzielić własnymi doświadczeniami. Odwiedzając kilka sklepów, zadając liczne pytania natrafiłem na jeden "przyjazny" gdzie od razu widać było, że ludzie którzy tam pracują nie mają tylko za cel sprzedać ale przede wszystkim wiedzą o czym mówią i nie wciskają kitu (czysto subiektywne odczucie).Niestety nie mają jakiegoś szokującego wyboru ale na pewno można podczas rozmowy dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy... zwłaszcza dla kogoś kto zaczyna :)Ten niewielki rozmiarami sklep na ul. Wólczańskiej "Motorwings"Na prawdę polecam i na pewno tam wrócę.

Użytkownik Suchy-wolk edytował ten post 04 czerwiec 2012 - 21:22
Edycja tematu.

• Exec lubi to
Dołączona grafika

#2 Mały

Mały
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:Honda CBR 600 f 2012r.

Napisano 04 czerwiec 2012 - 20:05

Rowniez mialem okazje tam byc,polecam

#3 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 253 postów
  • Imię:A.

Napisano 04 czerwiec 2012 - 20:23

Polecam też, ten sklep .Kupiłem 1,5 roku temu u nich komplet Held-a bez zarzutu , co do kurtki miałem pecha rozwalił mi się zamek .Podjechałem do nich ponieważ gwarancja 2 lata, żeby mi naprawili, ale że wyszli z tego modelu kurtki zwrócili mi kasę. ( bez żadnego problemu )Pozatym miła obsługa.Polecam
"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

#4 Lili

Lili
  • Użytkownik
  • 292 postów
  • Imię:Ania
  • Motocykl:Suzuki GS500E

Napisano 04 czerwiec 2012 - 21:29

Również polecam. Kupowałam tam buty, bardzo dobrze mi doradzili. Byłam tam też szukając lusterka do mojego Maleństwa i z godzinę pan z obsługi przeszukiwał neta żeby coś znaleźć.

#5 Arecki_ELW

Arecki_ELW
  • Dawca
  • 477 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:KAWASAKI KZ 440A LTD 81r.

Napisano 04 czerwiec 2012 - 22:15

Ja w prawdzie na bajzlu, ale też u nich zakupy robiłem i mogę z czystym sumieniem polecić.... :)
Dołączona grafika

#6 Rado

Rado
  • Użytkownik
  • 441 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Custom

Napisano 04 czerwiec 2012 - 22:31

To samo u mnie. Świetnie doradzili, bez naciągania. Sami jeżdżą, wiedzą co sprzedają. Fakt że chyba sporo Helda u nich ale nie wiem czy to akurat wada- u mnie dokładnie wszystkie produkty tej firmy sprawdziły się na 200%

#7 bercikoski

bercikoski
  • Dawca
  • 221 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:CBF1000A

Napisano 05 czerwiec 2012 - 20:19

Zakupiłem w Motorwings cały komplet do jazdy - ubrali mnie od stóp do głów. Jestem zadowolony, bo zapłaciłem za wszystko mniej, niż bym zapłacił w sieci. Dodatkowo odniosłem wrażenie, że chłopaki nie ściemniali, zeby mi coś wcisnąć, ale to moze być mylne wrażenie (jestem totalnym laikiem i musiałem się zdać na ich opinie w każdym temacie opróćz tego, który dotyczy wygody :) ).P.S. Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego mam już ubranie, mimo braku motocykla. B)
Dołączona grafika

You'll never ska alone!

#8 nogger

nogger
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Imię:Kamil
  • Motocykl:Kawa ZR7

Napisano 06 czerwiec 2012 - 06:10

Ja kupiłem u nich olej, filtr, smar do łańcucha, jeansy i buty helda. Potwierdzam wcześniejsze wpisy - chłopaki zawsze doradzą i podzielą się opinią wynikającą z własnego doświadczenia.

#9 Przemski

Przemski
  • Użytkownik
  • 253 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 06 czerwiec 2012 - 08:21

Byłem już we wszystkich sklepach w Łodzi akurat w poszukiwaniu butów i wróciłem na Wólczańską. Chłopaki mają ogromne doświadczenie. Przekonałem się o tym jak po wizycie w motoskrzydłach w innych sklepach próbowali mi, brzydko mówiąc wcisnąć jakieś kity :) nie wspominając o tym że w jednym ze sklepów siedzi koleś który nigdy nie jeździł na moto (plus dla niego że się przyznał) . Piszę to z ręką na sercu bo ostatnio wytłumaczyli mi dlaczego liczące się firmy w swoich kombi ochraniacz na kolana (nie mylić ze sliderem) robią lekko zwrócony do wewnątrz. Polecam sklep. Jeżeli już mają jakąś słabszą jakościowo rzecz to na 100% Wam o tym powiedzą.No i otwarte jest do 20 !!!
CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184
motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

ZAPRASZAMY!!!

#10 krzycho

krzycho
  • Użytkownik
  • 416 postów
  • Imię:Krzysiek
  • Motocykl:CBR

Napisano 10 czerwiec 2012 - 16:17

kupowalem pare gratow u nich i tez polecam bardzo sympatycznie ;D

#11 filet

filet
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • Imię:artur
  • Motocykl:RF 900

Napisano 10 czerwiec 2012 - 17:15

Potwierdzam są ok.

#12 Madpawel

Madpawel
  • Mechanik
  • 140 postów
  • Imię:Paweł
  • Motocykl:Hajka i torowa krowa Milka

Napisano 10 czerwiec 2012 - 18:11

Też ich polecam, potrafią dobrze doradzic i znaja sie na rzeczy.Mam od nich komplet texów Hakuna Matata(fajna nazwa ;-) ) i uchwyt do navi przejechałem ostatnio 300 km w ulewie i nie potrzebowałem deszczówki a podchodziłem sceptycznie do tego :-) no i navi tez nic sie nie stało. Reasumując polecam zarówno ze wzgledu na obsługe jak i na jakość towaru.

#13 ffojtus

ffojtus
  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Imię:Wojtek
  • Motocykl:Honda VFR 800 V-tec

Napisano 13 czerwiec 2012 - 16:16

Również potwierdzam, chłopaki dają radę! Zawsze można też przez godzinę podstać z nimi pod sklepem i pogadać o motocyklach <3 ;]

#14 Arecki_ELW

Arecki_ELW
  • Dawca
  • 477 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:KAWASAKI KZ 440A LTD 81r.

Napisano 20 czerwiec 2012 - 15:29

Motorwings po raz kolejny ma u mnie wielki plus, wczoraj kupowałem rękawice, dzięki niedopatrzeniu sprzedawcy kupiłem je 15 pln taniej, najpierw podał cenę z głowy a później dopiero sprawdził w systemie, a że był słowny to sprzedał za tyle ile powiedział ;) Zapewne jeszcze wiele razy do nich wrócę, zawsze miła i fachowa obsługa, można pogadać na różne tematy związane z moto... :)
Dołączona grafika

#15 Domi

Domi
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Imię:Dominika

Napisano 22 czerwiec 2012 - 15:19

Także polecam. Bardzo zaangażowana obsługa :) Miałam duży problem z zakupem kasku (trudno dostać na prawdę mały kask). Nie mogłam trafić na odpowiedni nigdzie w Łodzi. W Motorwings zamówili specjalnie dla mnie kask z rozmiarówki junior. Bez żadnych zaliczek czy dopłat. Jak przyszedł okazało się, że jest w malowaniu, ale sprzedawca policzył jak za czarny (czyli taniej) :)

#16 Tomi

Tomi
  • Użytkownik
  • 792 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:Suzuki SV650S 2007

Napisano 07 lipiec 2012 - 08:52

Byłem wczoraj i również potwierdzam super obsługę. Naprawdę pokazali klasę. Do tej pory ani w mttr, ani w wolfie, ani w motopublice nikt nie wykazał takiego zainteresowania klientem. Polecam każdemu, kto chce kupić naprawdę dobrej klasy ubrania. Mają głównie HELD-a. Ja kupiłem rękawice skórzane sportowo-turystyczne HELD-a i kask HJC dla dziewczyny. Wólczańska 143 - warto zapamiętać ten adres
Suzuki SV650S 2007 Dołączona grafika

#17 pd

pd
  • Moderator
  • 2001 postów
  • Imię:Piotr
  • Motocykl:DL650
  • Karta FŁM:0110

Napisano 09 lipiec 2012 - 08:33

ja również mam dobre zdanie o motorwings - kupiłem u nich buty Held i sobie chwalę, poza tym podejście do klienta 1 klasa no i oczywiście po zakupach pogadanka na zewnątrz przy moto :)

#18 filet

filet
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • Imię:artur
  • Motocykl:RF 900

Napisano 10 lipiec 2012 - 11:36

Byłem wczoraj i również potwierdzam super obsługę. Naprawdę pokazali klasę. Do tej pory ani w mttr, ani w wolfie, ani w motopublice nikt nie wykazał takiego zainteresowania klientem. Polecam każdemu, kto chce kupić naprawdę dobrej klasy ubrania. Mają głównie HELD-a.
Ja kupiłem rękawice skórzane sportowo-turystyczne HELD-a i kask HJC dla dziewczyny.

Wólczańska 143 - warto zapamiętać ten adres

zgadzam sie w 100%

#19 _Michał_

_Michał_
  • Dawca
  • 492 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:Daytona 675 Tornado Red

Napisano 10 lipiec 2012 - 19:17

Również POLECAM :) Kupiłem u nich co prawda tylko smar do łańcucha już jakiś czas temu, ale będąc akurat z Dagą rozglądaliśmy się też za ciuchami... Bardzo sympatyczni i kompetentni :)

#20 Buli

Buli
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Imię:Daniel
  • Motocykl:BMW R100 Cafe Racer '82

Napisano 10 lipiec 2012 - 19:56

Też ich polecam, potrafią dobrze doradzic i znaja sie na rzeczy.Mam od nich komplet texów Hakuna Matata(fajna nazwa ;-) ) i uchwyt do navi przejechałem ostatnio 300 km w ulewie i nie potrzebowałem deszczówki a podchodziłem sceptycznie do tego :-) no i navi tez nic sie nie stało. Reasumując polecam zarówno ze wzgledu na obsługe jak i na jakość towaru.

Dobrze że zajmujesz się głównie serwisem :) bo chwalił byś konkurencję :)

Prawda jest taka że nicnigdy u chłopaków nie kupiłe. Ale właśnie jest ale........ sąbardzo sympatyczni. Zawsze troche pomarudzą pojadą po mnie ale zawsze z żartem ,bo przecież łódzka konkurencja.

PS. wktóym sklepie motocyklowym sprzedaje osobnik który nigdy nie jeździł na moto? Taka ciekawostka troche.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!