Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Humor +18

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
767 odpowiedzi w tym temacie

#41 MaRRcin

MaRRcin
  • Użytkownik
  • 881 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:GIXX
  • LokalizacjaKNZ

Napisano 21 listopad 2011 - 16:26

Dołączona grafika
  • Ślawek lubi to

#42 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Imię:jakub-kuba
  • Motocykl:zx10r 2008 / F2 JamniK/K2 czałczał/zeta
  • Lokalizacjałódź

Napisano 21 listopad 2011 - 18:59

Dołączona grafika
  • BykuOCW, lucas666 i Arecki_ELW lubią to

#43 Muodyv6

Muodyv6
  • Użytkownik
  • 928 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Kawa zx6r
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 listopad 2011 - 13:47

Przychodzi wielki jak tur, napakowany, cały w dziarach, kierowca polskiego TIR'a do domu publicznego.Burdel-mama prawie zemdlała jak go zobaczyła.Długo się zastanawiała czy dać mu jakąś swoją dziewczynę.Ale myśli sobie:- pieniądz to pieniądz, osobiście go przyjmę.Na wszelki wypadek wzięła jednak dwa pudełka wazeliny.Polski kierowca TIR'a zaczyna się rozbierać. Zdejmuje t-shirt'a, a tam muskuły jak uPudzianowskiego, tors jak u Schwarzenegera.Burdel-mamę ogarnął strach jak go da radę obsłużyć. Otwiera więc pudełko wazeliny iw pośpiechu smaruje się miedzy nogami. Kierowca TIR'a ściąga następnie spodnie - trach! A tam uda jak filary mostu.Burdel-mama już w totalnym szoku, więc dawaj dalej smarować się wazeliną między nogami.Kierowca zdejmuje slipy, a tam trach - pała jak u słonia!Burdel mama prawie zemdlała i w przypływie rozpaczy otworzyła i zużyła w całości drugie pudełko wazeliny.Na to kierowca TIR'a wyciąga długi łańcuch i owija nim swoją pałę mówiąc:- co jak co, ale w taką ślizgawicę bez łańcuchów nie pojadęŻona do męża wieczorem: -Andrzej może byśmy dziś wyskoczyli razem do klubu 'Hot'? na co maż ... -Nie chce mi sie Alina! -No Andrzej ty nigdy ze mna nigdzie nie chodzisz tylko z kolegami ... Po namowach Andrzej się zgodził. Pojechali do klubu, w szatni od razu szatniarz: -Dzien Dobry Panie Andrzeju Maż tłumaczy sie żonie że to kolega z podstawówki. Barmanka podeszła i odrazu: -Co co zawsze Panie Andrzeju? Zona juz zdenerwowana robi wyrzuty męzowi aż tu nagle kobitka na scenie urządzała striptiz i...został jej tylko stanik padło pytanie: -Kto zdejmie stanik?! cały klub krzyczy 'Andrzej!, Andrzej!, Andrzej' żona nie wytrzymała wybiegła ten odrazu za nia, wsiedli do taksówki i ta mu robi wyrzuty, krzyczy. Nagle obraca sie taksówkarz i mówi : -No Andrzej jeszcze tak brzydkiej i pyskatej ku*** nie wieźliśm

#44 dario29

dario29
  • Użytkownik
  • 195 postów
  • Imię:Darek
  • Motocykl:SUZUKI GSX 650 FA
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 25 listopad 2011 - 20:09

Ku przestrodze: Dedykuję wszystkim ''pewniakom'' na drodze [+18]

Hm.Daje do myślenia

#45 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Lokalizacjałódź

Napisano 25 listopad 2011 - 23:29

Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?Lekarz:- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?- Leżysz pan koło nory i wyjesz!
  • BykuOCW lubi to

#46 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5021 postów
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 27 listopad 2011 - 20:11

• Cwiet, Dirdi i hello_nasty lubią to

#47 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Lokalizacjałódź

Napisano 30 listopad 2011 - 23:16

Dołączona grafika

• Suchy-wolk, BykuOCW i Cwiet lubią to

#48 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5021 postów
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 01 grudzień 2011 - 23:12

Nauczycielka pierwszej klasy, pani Magda, miała ciągle kłopoty z jednym z uczniów. Nauczycielka spytała:- Jasiu, o co chodzi? Jasiu odpowiedział:- Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie, a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że ja też powinienem być w trzeciej klasie. Pani Magda miała dosyć. Zabrała Jasia do gabinetu dyrektora. Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrowi całą sytuację.Dyrektor powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na żadne pytanie, będzie musiał wrócić do pierwszej klasy. Jasio zgodził się na przeprowadzenie testu. Dyrektor: - Ile jest 3X3?Jasiu:- 9.Dyrektor: - Ile jest 6X6?Jasiu: - 36.I Jasio odpowiadał na każde pytanie, które wymyślił dyrektor, uważając, że trzecioklasista powinien znać odpowiedzi. Dyrektor spojrzał na panią Magdę i powiedział: - Myślę że Jasio może iść do trzeciej klasy.Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań. Zarówno dyrektor jak i Jasio zgodzili się. Pani Magdaspytała:- Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? Jasio po chwili: - Nogi.Pani Magda: - Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam? Jasio: - Kieszenie.Pani Magda: - Co zaczyna się na "k", kończy na "s", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn? Jasio: - Kokos.Pani Magda: - Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące? Oczy dyrektora otworzyły się naprawdę szeroko, ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, chłopiec odpowiedział: - Guma do żucia.Pani Magda: - Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc a pies na trzech nogach? Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy, ale zanim zdążył się odezwać, Jasio powiedział: - Podaje dłoń.Pani Magda: - Teraz zadam kilka pytań z serii "kim jestem?" Jasio: - Ok.Pani Magda: - Wkładasz we mnie swój drąg, przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie. Jasio: - Namiot.Pani Magda: - Palec wchodzi we mnie, bawisz się mną kiedy się nudzisz. Drużba ma mnie zawsze pierwszy. Jasio: - Obrączka ślubna.Pani Magda: - Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze. Jasio: - Nos.Dyrektor westchnął z ulgą: - Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem
  • Pagbat, Arecki_ELW i Gleba lubią to

#49 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Lokalizacjałódź

Napisano 02 grudzień 2011 - 22:45

ja mam tylko te zwykłe na stanie nie dochrapałem się jeszcze tych 3D :D

Dołączona grafika

#50 jaquzie

jaquzie
  • Członek Stowarzyszenia
  • 2569 postów
  • Imię:Jack
  • Motocykl:BMW R1200GS
  • LokalizacjaŁódź - Górna

Napisano 08 grudzień 2011 - 23:17

tylko nie pokazujcie plecaczkom http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/woot.gif http://allegro.pl/Sh...item=1970677607

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

#51 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Lokalizacjałódź

Napisano 21 grudzień 2011 - 22:19

W aptece długa kolejka, w niej młody chłopak. Wreszcie jego kolej:
- Poproszę prezerwatywy o smaku malinowym, albo nie nie, może wiśniowe. Nie nie, może bananowe...
I tu odzywa się starsza pani stojąca w kolejce:
- Synku będziesz pier**lił, czy kompot gotował?

#52 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5021 postów
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 30 grudzień 2011 - 01:03

#53 adany_76

adany_76
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • Imię:A D A M
  • Motocykl:Kawasaki GPZ 500s
  • Lokalizacjaretkinia

Napisano 31 grudzień 2011 - 16:09

Po mszy Jasio mówi do księdza:- Pańskie kazanie było za***iste.- Synu nie możesz tak mówić.- Ale Pańskie kazanie było naprawdę za***iste.- Synu opamiętaj się póki możesz!- Było tak za***iste, że postanowiłem dać 1000 zł na kościół.- pier**lisz.GrecjaPrzychodzi turysta do greckiego hotelu, kładzie 100 Euro kaucji iprosi o klucze do paru pokoi, żeby mógł stwierdzić czy któryś z tychpokoi mu odpowiada. Właściciel hotelu daje mu wszystkie klucze, ponieważi tak nie ma żadnego gościa. Kiedy turysta idzie oglądać pokoje,hotelarz zabiera te 100 Euro i biegnie do rzeźnika, daje mu te 100 Euromówiąc, że te pieniądze to za zaległości, które jest mu winien. Rzeźnikbiegnie do rolnika, z tymi 100 Euro i też spłaca swój dług, za świniektórą w zeszłym tygodniu kupił. Rolnik za***prza do jedynej panienki wewsi i daje jej te 100 Euro, bo ma jeszcze ostatnie dwie wizyty dozapłacenia. Prostytutka biegnie do hotelu również z tymi 100 Euro bowisi hotelarzowi czynsz za wynajęcie pokoju, w którym była z ostatnimklientem. W tym momencie turysta schodzi po schodach i mówi, że żaden zpokoi mu nie odpowiada. Oddaje hotelarzowi klucze bierze swoje 100 Euroi opuszcza hotel. Wszystkie długi są spłacone, a i tak nikt nie mapieniędzy... Tak właśnie funkcjonuje pakiet ratunkowy EU dla Grecji. _________________Jedzie sobie koleś mercem przez Rosję.Zatrzymuje się koło autostopowicza.Patrzy, a ten jakiś brudny śmierdzi i te sprawy:- Nie zabiorę cię, bo jakiś brudas jesteś, merca mi pobrudzisz.- Proszę zabierz mnie, dam ci 2000$.Koleś pomyślał, merca w końcu umyje i będzie luks, a 2000 drogą nie chodzi.No to wsiadł i jadą.W końcu autostopowicz mówi:- Daj mi papierosa.- Chyba cie pojebało. Jeszcze ci papierosa dawać?- No daj, płacę 300$ za jednego fajka.Koleś pomyślał, że paczka kosztuje niecałe 2$, a tutaj 300 za jednego, to dał mu fajkę, tamten pali i mówi:- Stary weź mi obciągnij druta.- No to teraz już przegiąłeś. Jeszcze mam ci druta ciągnąć?- Słuchaj daję 10000$.Koleś pomyślał, ze kasa się przyda, a i tak nikt nie widzi.No to dobra.Zatrzymał samochód, nachylił się, zdejmuje najpierw spodnie brudne, śmierdzące, później majty - obsrane i zaszczane i zabiera się do roboty.A autostopowicz się rozłożył na fotelu, zaciągnął fajkiem i mówi:- k***wa, jeszcze w życiu się tak nie zadłużyłem.Pani mówi do Jasia:- Jasiu do tablicy!- Spierd***j!- Co powiedziałeś????- Spierd***j!- Do Dyrektora!-Nie pójdę do niego, bo mu śmierdzą nogi.- Ach ty gówniarzu!!!!! - Wzięła go za fraki i prowadzi dogabinetu dyrektora- Panie dyrektorze, ten gówniarz mówi żebym spier***ła a o panu,że śmierdzą panu nogi!-Ach ty szczeniaku!!!- dyrektor wkurzony- dawaj numer do ojca!!- Nie dam.- Dawaj- wreszcie udało się dyrektorowi wyszarpać numer do ojca idzwoni - odzywa się automatyczna sekretarka "Tu gabinet panaministra. Prosimy zostawić wiadomość..." Nauczycielkaprzestraszona patrzy na dyrektora, on na nią, wreszcie nauczycielka pyta:- No i co robimy panie dyrektorze?- Ja idę umyć nogi a pani niech spierd**a!

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,
Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,
Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.
Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

Dołączona grafika

#54 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Lokalizacjałódź

Napisano 03 styczeń 2012 - 16:40

Facet wpada do salonu tatuażu i mówi cienkim głosem:
- Proszę mi wytatuować na penisie takie piękne czerwone Ferrari dla mojej dziewczyny.
- Dla Pana dziewczyny?
- Tak, dla mojej dziewczyny.
- Na pewno dla dziewczyny?
- No dobra, dla chłopaka.
- To wie Pan co? Zrobimy Ferrari, ale proponuję mu dorobić takie wielkie koła, jak od traktora...
- A niby po co?
- Na wypadek, gdyby się w gównie zakopał.

#55 Bemol

Bemol
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • Imię:Dawid
  • Motocykl:V-Star 1100
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 styczeń 2012 - 15:55

Dołączona grafika
  • Suchy-wolk lubi to

yamaha-stars.pl

#56 arash

arash
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:Honda VTX 1300S,
  • LokalizacjaStryków

Napisano 04 styczeń 2012 - 20:44

Uwaga na Te Panie... http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/woot.gif http://www.wiocha.pl...e_motocyklistki http://img.wiocha.pl...89950edca34.jpg

#57 Arecki_ELW

Arecki_ELW
  • Dawca
  • 478 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:KAWASAKI KZ 440A LTD 81r.
  • LokalizacjaGałkówek

Napisano 04 styczeń 2012 - 20:51

Uwaga na Te Panie... http://motocykle-lod...tyle_emoticons/default/woot.gif http://www.wiocha.pl...e_motocyklistki http://img.wiocha.pl...89950edca34.jpg

AIRBAG to podstawa... :D
Dołączona grafika

#58 JAKUBKO

JAKUBKO
  • Mechanik
  • 1257 postów
  • Lokalizacjałódź

Napisano 04 styczeń 2012 - 22:09

W przedziale jedzie ksiądz oraz małżeństwo z sześcioletnim synkiem. Nagle synek krzyczy:
- Tato, ale ten pociąg zapi....dala!
Ojciec spojrzał na księdza poczerwieniał i karci syna:
- Kto Cię nauczył tak się chu....wo wyrażać?
Na to matka:
- Przepraszam księdza, ale te skur....syny nie mają za ch...a kultury!
Ksiądz wstał i wychodząc z przedziału:
- A ja pier.....le takie towarzystwo!

#59 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 5021 postów
  • LokalizacjaŁódź-Stoki

Napisano 07 luty 2012 - 00:19

#60 Lans

Lans