Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Sprzedam: Honda Foresight

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Wojtek_78

Wojtek_78
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • Imię:Wojtek
  • Motocykl:Honda Foresight, (250 cm3), od 14r. Yamaha XV 1100 Virago
  • LokalizacjaWidzew

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:39

Sprzedam skuter Honda Foresight 250 (1990r) - automat. Skuter jest na chodzie ale nie zrobiłem przeglądu. Ma opłaconą polisę OC ale nie ma przeglądu (bez problemu go jednak przejdzie, co sam załatwię przed sprzedażą jeśli zdecyduje się ktoś go kupić). Skuter świetnie nadaje się do nauki jazdy na jednośladzie choć pojemność 250 wymaga kat. A. Sam nim dojechałem do Lwowa, wielokrotnie z Łodzi do Warszawy. Wymieniłem w nim jednak silnik, bo poprzedni się trochę przegrzał dlatego nie ma sensu pisać o jego przebiegu, bo nie jestem w stanie tego zweryfikować. Zresztą nie mam podłączonej linki prędkościomierza, nie pokazuje więc prędkości oraz nie nabija kilometrów na desce. Skuter ma na obu stronach widoczne rysy na plastikach, trochę pęknięty błotnik z przodu. Sporo ze mną przeszedł ale nadal bardzo go polecam. Napiszę, że przy ruszaniu na skrzyżowaniach ze świateł w 80% przypadkach ruszycie bezpiecznie jako pierwsi i dość długo nikt Was nie będzie w stanie wyprzedzić. Osiągana max. prędkość to około 120/130 km co jestem w stanie udokumentować mandatem... Zaproponowana kwota nie jest wygórowana i uwzględnia i uwzględnia fakt, że trochę trzeba sobie go wyszykować do sezonu. Cena 1999 zł. Tel. kontaktowy: 696 699 735. 

Załączone pliki