Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
- - - - -

Mikołaje Na Motocyklach 2016 - V Edycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#201 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 4139 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:GSX-R 600 L2
  • Karta FŁM:0169

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:49

No i jak zawsze musi być burdel i nie mogę spokojnie wypić kawy  -_- Miałem napisać elaborat, ale odpiszę w skrócie:

W przyszłym roku robimy Większy hałas na Większą skalę. Tak by zebrać jeszcze więcej kasy na prezenty dla pociech. A może nawet uda się rozszerzyć nam akcję na inne domy dziecka.

Udział w finale, przejazd paradą przez Piotrkowską czy wręczanie prezentów to tylko wisienka na torcie i spijanie śmietanki. Doskonale rozumiem Twój przekaz, ale wystarczy spojrzeć na przebieg MotoMikołajów od 1'szej edycji i od razu będziesz wiedział, że z każdym rokiem jest mega progress, a rozszerzenie akcji na inne Domy Dziecka ma tyle samo plusów, co minusów i nie o tym temat, bo analizowaliśmy to nie raz.

Faktycznie, po co jechać w trakcie, jeszcze zbyt wiele osób by się dowiedziało.

Po co te nerwy? Za szybko enter wcisnąłeś Zbychu?  :decayed:  Gdzie mamy jeździć motocyklem, paradą 200 maszyn jeszcze? Byliśmy w Manufakturze (ogrom ludzi nas widziało), byliśmy na Piotrkowskiej (ogrom ludzi nas widziało), jechaliśmy Aleksandrowską i Włókniarzy (ogrom puszkarzy), jechaliśmy Pabianicką (kolejni samochodziarze), więc ja się grzecznie pytam o co Ci chodzi chłopie? B)  Spędziłeś w siodle kilka godzin, narobiłeś kilometrów, pomachałeś przechodniom z uśmiechem, więc o jaką inną trasę chodzi? Cel jest jeden: odwiedzamy Domy Dziecka z prezentami. Parada jest efektem ubocznym, jakże miłym i ciekawym dla łodzian, ale jednak to tylko dodatek do całej akcji. O tym, aby jak najwięcej ludzi się dowiedziało o akcji też się zajmujemy, ba - nawet rozliczam konkretne osoby z ich działań reklamowych, aby był jak najlepszy PR i szum wokół finału. 

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

#202 Kovalchuck

Kovalchuck
  • Dawca
  • 671 postów
  • Imię:Mariusz
  • Motocykl:Suzuki SV650s

Napisano 08 grudzień 2016 - 13:56

Jak czytam wypowiedzi PANA KOnrada w żaden sposób bym się do nich nie odnosił :) szkoda czasu... ziomek gówno wie i gówno je. Żeby się wypowiadać na jakiś temat to trzeba mieć jakie kolwiek pojęcie.... Pomysły muszą być dobre, złe się krytykuje i odrzuca taka kolej rzeczy. a pomysł typu zróbmy więcej hałasu ... no to ten.

Ja dla odmiany w przyszłym roku chciał bym żebyście zorganizowali helikopter i 4 akrobatów :)  (i żebyście wy to zrobili to słowo klucz)  

EDIt: 

No i najważniejsze AKCJA MOTOMIKOŁAJE 2016 mega udana. Wielkie gratulacje dla organizatorów i wszystkich wolontariuszy.

Cieszę się że mogłem dołożyć jakąś tam cegiełkę od siebie i wiem że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej. Już teraz wiem że jeżeli będę tylko miał trochę wolnego czasu z wielką przyjemnością znów go poświęcę żeby wspomagać takie inicjatywy czynem i groszem.

Jeszcze raz MEGA PODZIW dla wszystkich pozytywnych  :)

Użytkownik Kovalchuck edytował ten post 08 grudzień 2016 - 13:57

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?
Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

Dołączona grafika Suzuki SV650s

#203 Suchy-wolk

Suchy-wolk
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 4139 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:GSX-R 600 L2
  • Karta FŁM:0169

Napisano 10 grudzień 2016 - 14:46

flm_1481377556__skarbony_wynik.png

Finał już się odbył, prezenty zostały wręczone, a my nadal kompletujemy budżet na kolejny rok :)

Dzięki Waszej ofiarności nasze skarbony rozstawione w łódzkich sklepach, serwisach, siłowniach, restauracjach, kawiarniach, auto-szkołach i innych punktach przyniosły dodatkowe 2425,77 PLN 2764.png

Zgodnie z obietnicą, nasze działania i "nadmiar" gotówki przeznaczymy w 2017 roku na imprezy, spotkania, wyjazdy i wiele atrakcji dla podopiecznych Domu Dziecka nr 2 i nr 8 w Łodzi. Będziemy Was stale informować o naszych działaniach  ;) 
---
Aukcje oraz wpłaty na konto bankowe zostaną podliczone w najbliższych dniach.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

#204 ralf77

ralf77
  • Użytkownik
  • 152 postów
  • Imię:ralf
  • Motocykl:Będzie BMW gs 1200

Napisano 10 grudzień 2016 - 19:32

Braaaawo :biggrin:

#205 Pajmon

Pajmon
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Motocykl:Honda VFR 800-VTEC

Napisano 11 grudzień 2016 - 09:24

Gratulacje dla organizatorów.
Chwała im i nam za to że udało się coś wielkiego dla dzieciaków zrobić, bo chyba to jest najważniejsze!
Co do innych osób mających rożne pomysły na akcję dla dzieciaków....stwórzcie wątek w którym będzie dawać swoje pomysły ale od razu z adnotacjami co sami możecie w danym pomyśle zrobić.
Nie staje za żadna ze stron ale zawsze łatwiej się krytykuje niż robi....Masz fajny pomysł lub możesz pomóc zgłoś go i napIsz co możesz zrobić, zaoferować....pewnie organizatorzy chętnie skorzystają. Stojąc z boku i nie widząc od zaplecza ile czasu, pary, i innych rzeczy coś zajmuje trudno coś oceniać....więc może powstrzymajcie się od tego. Krytyka jest fajna jeśli jest konstruktywna....zdania typu "można to było lepiej zrobić" można sobie w buty w sadzić....zawsze można coś lepiej.
I jak to mówią klasycy....."więcej k**wa kultury Panowie" :)

#206 salat

salat
  • Członek Stowarzyszenia
  • 728 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:FLHRCi Road King
  • Karta FŁM:0061

Napisano 11 grudzień 2016 - 12:38

Fajnie mądrego poczytać, faktycznie jeśli ktoś ma możliwość i pomysł na zorganizowanie jakiegoś eventu dla dzieciaków to piszcie. Ja każdą propozycję wezmę pod uwagę i wezmę udział w organizacji. Z resztą @booggie może potwierdzić ze pomocy nie odmawiam i pomagam w realizacji fajnych pomysłów
  • Suchy-wolk, AgaJaga i Logan lubią to

#207 FOTOTOM

FOTOTOM
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:KTM DUKE 125 ELW....

Napisano 11 grudzień 2016 - 12:52

No i jak zawsze musi być burdel i nie mogę spokojnie wypić kawy -_- Miałem napisać elaborat, ale odpiszę w skrócie:

Udział w finale, przejazd paradą przez Piotrkowską czy wręczanie prezentów to tylko wisienka na torcie i spijanie śmietanki. Doskonale rozumiem Twój przekaz, ale wystarczy spojrzeć na przebieg MotoMikołajów od 1'szej edycji i od razu będziesz wiedział, że z każdym rokiem jest mega progress, a rozszerzenie akcji na inne Domy Dziecka ma tyle samo plusów, co minusów i nie o tym temat, bo analizowaliśmy to nie raz.

Po co te nerwy? Za szybko enter wcisnąłeś Zbychu? :decayed: Gdzie mamy jeździć motocyklem, paradą 200 maszyn jeszcze? Byliśmy w Manufakturze (ogrom ludzi nas widziało), byliśmy na Piotrkowskiej (ogrom ludzi nas widziało), jechaliśmy Aleksandrowską i Włókniarzy (ogrom puszkarzy), jechaliśmy Pabianicką (kolejni samochodziarze), więc ja się grzecznie pytam o co Ci chodzi chłopie? B) Spędziłeś w siodle kilka godzin, narobiłeś kilometrów, pomachałeś przechodniom z uśmiechem, więc o jaką inną trasę chodzi? Cel jest jeden: odwiedzamy Domy Dziecka z prezentami. Parada jest efektem ubocznym, jakże miłym i ciekawym dla łodzian, ale jednak to tylko dodatek do całej akcji. O tym, aby jak najwięcej ludzi się dowiedziało o akcji też się zajmujemy, ba - nawet rozliczam konkretne osoby z ich działań reklamowych, aby był jak najlepszy PR i szum wokół finału.

Nie chodzi o jazdę na moto z odkręconą manetką!!!!!
"Większy hałas" nagłośnienie tematu np. W mediach przed zbiórką.
To miało być na pokrzepienie, że w tym roku udało się ładnie uzbierać to w przyszłym roku postarajmy się jeszcze bardziej. Czy to w samej zbiórce czy też w dożucaniu do puchy.
  • salat i Spons78 lubią to

172824.png

#208 Zdunek22

Zdunek22
  • Użytkownik
  • 167 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:Honda CBR 929

Napisano 03 styczeń 2017 - 23:20

To i ja wstawię po miesiącu filmik hahaha większość i tak już pewnie widziała ;)

#209 Wolf

Wolf
  • Dawca
  • 196 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Motocykl:Yamaha FZ6 Fazer

Napisano 31 styczeń 2017 - 23:39

Miło powspominać dobrą zabawę.

• Spons78 lubi to