Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
- - - - -

Pierwszy Motor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Awezik

Awezik
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Filip

Napisano 18 sierpień 2016 - 23:17

Cześć. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i z racji że niedługo będę mieć jakiś motor zostanę tu na dłużej. :)

Chciałbym się zapytać co na taki początek kupić do 3tyś. Mam 180cm i moja waga to 70kg. Miałem już start z motorami np. w wieku 4lat mały crossik, 10lat skuter chinczyk, 14lat jezdzilem dluzej husqvarna 610 te.. ale teraz juz sam wyrobilem karte i chcialbym legalnie jezdzic po polskich drogach  :riding:  Co polecacie na taki lepszy poczatek, tym bardziej ze od poczatku chcialbym sie uczyc stuntu ;)

• Piuriel lubi to

#2 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1291 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:PC40 CBR 600RR
  • LokalizacjaŁódź-Radogoszcz

Napisano 19 sierpień 2016 - 06:25

Dużo jest zmot stunterskich na alledrogo. Najlepiej kup coś takiego. Obite już rusztowaniami najczęściej maszyny za jakieś małe hajsy. Najczęściej silnik trzeba dokładnie zbadać w takich, ale może się trafić coś ciekawego. 

Jak nie chcesz gotowca to najlepiej jakiegoś sporta, bo na starcie są najlżejsze a o to w stuncie chodzi. 

Edit. Doczytałem, że masz budżet do 3k. Kup to co nie będzie wymagało włożenia kolejnych 3k i ciesz się jazdą. Nie nastawiaj się jednak na stunt maszyną za 3k, bo sobie zrobisz krzywdę. Po prostu szukaj kółek w najlepszym możliwym stanie w zakładanym budżecie. 

...You can be better than that..

#3 krzychoslav

krzychoslav
  • Dawca
  • 1418 postów
  • Imię:Krzysztof
  • Motocykl:Thundercat -> CBR 954 -> FZS1000
  • LokalizacjaŁódź - Stare Polesie

Napisano 19 sierpień 2016 - 09:07

ewentualnie szukaj jakiegoś motka po szlifie z pierwszych lat produkcji (cbr na przyklad) za małe pieniądze i dołóż klatkę i kierę - na początek starczy, zarobisz i stopniowo dołożysz sobie zębatką i całą tę stuntową resztę :)

Użytkownik krzychoslav edytował ten post 19 sierpień 2016 - 09:08

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

icon3.png