Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zdjęcie
- - - - -

Kawasaki Z 750

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Rogallo

Rogallo
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:Honda Hornet 600

Napisano 23 czerwiec 2016 - 17:54

Witam,

Myślę nad zmianą mojego dotychczasowego moto tj Hornet na coś ciut większego i wpadła mi w oko właśnie z-tka. Zastanawiam się nad rocznikiem 2007 w góre i nie wiem czy dobry wybór. Chciałem coś mocniejszego ale nie chce się ładować odrazu w jakiegoś litrowego potwora, ot tak coś większego ponieważ Hornet jest dla mnie odrobine niewygodny (193cm wzrostu). Ktoś miał jakieś doświadczenia z tym moto? Jakie są jego słabe punkty na które trzeba zwracać uwagę przy kupnie? A może ktoś ma na sprzedaż?

Pozdrawiam,

Rogallo

#2 StefanPL

StefanPL
  • Dawca
  • 69 postów
  • Imię:Stefan
  • Motocykl:Honda CB500

Napisano 24 czerwiec 2016 - 12:20

Za dużo ci nie powiem bo nie jeździłem, ale shrek78 od nas z forum ma właśnie taką Z'tkę. Jeśli chcesz konkretnych odpowiedzi to za tydzień na spocie (tj. 30.06) spotykamy się o 18 i potem gdzieś lecimy. Jego zielona żabka jest tak rzucająca się w oczy że na pewno nie przegapisz ;)