Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Nowy Salon Motorwings

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 PIT

PIT
  • Członek Stowarzyszenia
  • 979 postów
  • Imię:Piotrek
  • Motocykl:Kawasaki ZX10R

Napisano 10 maj 2016 - 11:26

Posiedziałem trochę nad materiałem z kamer i coś posklejam także będziecie mogli popatrzeć jak było.

Dziewczyny naprawdę się postarały mimo zasuwania w słońcu i myciu naszych maszyn obdarowywały nas śmiechem i seksapilem.

Z dawką humoru podeszły też do moich pomysłów inscenizowanych ujęć, które fajnie wpisują się w luzacki motocyklowy klimat.

Oczywiście nie zabrakło jajcarski gagów i komentarzy w Waszym wykonaniu, a wszystko wśród bąbelków piany, wody i skąpanych w słońcu dziewczyn  ;) .

....no to chyba zachęciłem   ...edycja trwa...   ...jak pójdzie dobrze...  .... to dziś późnym wieczorem będzie...

(nie że mam taki stary komp tylko zapier*** trzeba, a nie przed kompem dziewczyny oglądać  :P )

• MOTORWINGS lubi to

#22 PIT

PIT
  • Członek Stowarzyszenia
  • 979 postów
  • Imię:Piotrek
  • Motocykl:Kawasaki ZX10R

Napisano 10 maj 2016 - 19:49

Ku pamięci kolejnego fajnego dnia wśród motocyklowych wariatów  :biggrin:

#23 Raq

Raq
  • Użytkownik
  • 153 postów
  • Imię:...

Napisano 24 maj 2016 - 09:28

Przypomina się w temacie tarczy hamulcowej przedniej prawej do ktm 990 z abs rok 2008 

#24 Rebel

Rebel
  • Użytkownik
  • 188 postów
  • Imię:Ad
  • Motocykl:Kilofaza

Napisano 06 czerwiec 2016 - 14:11

Salon, salonem. Fajny i przestronny. Ale z cenami to chyba zaczeliście przesadzać. Bel Ray Clean Chain 400ml u Was 49 PLN, u Gumofilca w Korando 39, na necie najtaniej 35. Z negocjacjami cen coraz gorzej, nawet po negocjacjach jest drogawo. Lubię Was jak cholera,  ale nie jesteście Owsiakiem żeby miał Wam hajs dawać.

Live slow!!!

#25 Bocian

Bocian
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Imię:Bogdan
  • Motocykl:kawasaki zzr 600

Napisano 06 czerwiec 2016 - 17:42

Salon, salonem. Fajny i przestronny. Ale z cenami to chyba zaczeliście przesadzać. Bel Ray Clean Chain 400ml u Was 49 PLN, u Gumofilca w Korando 39, na necie najtaniej 35. Z negocjacjami cen coraz gorzej, nawet po negocjacjach jest drogawo. Lubię Was jak cholera,  ale nie jesteście Owsiakiem żeby miał Wam hajs dawać.

Ale masz kolego wolność wyboru.Nikt siłą Ci nie wciska ... :biggrin:

#26 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 507 postów
  • Imię:sklep

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:13

Kaski HJC taniej średnio po 10-15% od katalogu, najtaniej na całym allegro (jako całościowa oferta, pewnie niektórych modeli pojedyncze rozmiary i malowania znajdziesz taniej), 10 rat 0% naprawdę bez żadnych kosztów po stronie kupującego, tuż przed sezonem (koniec lutego) promocja dla forumowiczów -25% na Helda i -15% Spidi. Znajdziesz też u nas końcówki serii w naprawdę konkretnych wyprzedażach (na przykład kurtkę na gore-tex Helda za 1249zł). Myślę, że z cenami nie jest u nas tak źle;)

Nikt z nas nie chce, żebyś nam hajs dawał, zarabiamy go uczciwie robiąc to co umiemy, czyli sprzedając towary, ale również swoją wiedzę, doradztwo, opiekę posprzedażną, itd. Do tego wiele produktów mamy w bardzo dobrych cenach, ale oczywiście nie wszystkie. Chociaż wydaje mi się, że lepiej z punktu widzenia klienta, że mamy smar w cenie katalogowej, a kask 100-200 zł taniej...

Tak czy siak nie przejmuj się i skoro nas lubisz podjedź do nas na kawę, a smar kup tam gdzie taniej. Albo jeszcze lepiej następnym razem wyjmij kartę forumową i kup go za 40 zyla :) Jednozłotówek zawsze brakuje nam na wydawanie, a poza tym nam przecież nie chodzi o to, żebyśmy byli najtańsi, tylko najlepsi ;)
Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

#27 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1536 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:PC40 CBR 600RR
  • Karta FŁM:0172

Napisano 07 czerwiec 2016 - 07:23

Zaorane :D 

...You can be better than that..

#28 Lipson

Lipson
  • Użytkownik
  • 293 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:Yamaha MT-09

Napisano 07 czerwiec 2016 - 08:49

Dla mnie jest spoko, ostatnio zakupiłem buty i odrazu dostałem rabat jak wspomniałem ze zakupy robię u "was", ważne jest podejście do klienta wole zapłacić kilka Ziko więcej i wiedzieć ze jest szacunek i odpowiednie podejście do klienta. Nie zawsze powinnismy patrzeć przez pryzmat pieniądza. Z doświadczenia wiem ze klient wraca tam gdzie jest miła i fachowa obsługa nawet jeśli wie ze wyda kilka złotych więcej.

⚽️
  • karpiu i Piuriel lubią to

#29 karpiu

karpiu
  • Dawca
  • 697 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:Suzuki Bandit 600N '03

Napisano 07 czerwiec 2016 - 08:56

Przyjadę jak mi wycenicie całkowity koszt przełożenia kiery na akcesoryjną Barracudę :-)

#30 Lipson

Lipson
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 13:24

Nie lepiej nabyć kilka piwek i na spokojnie sobie przełożyć to nie taka skomplikowana sprawa, ja tam oddam moto jedynie na regulacje gaźnika i rozrząd bo nie mam do tego narzędzi a resztę robię sam

⚽️

#31 jaszczomb

jaszczomb
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Imię:Marek
  • Motocykl:xj600

Napisano 07 czerwiec 2016 - 13:30

Nie lepiej nabyć kilka piwek i na spokojnie sobie przełożyć to nie taka skomplikowana sprawa, ja tam oddam moto jedynie na regulacje gaźnika i rozrząd bo nie mam do tego narzędzi a resztę robię sam

u panie, jak w mt09 wyregulujesz gaźnik to będziesz naprawdę mistrzem :) Myślę, że nawet chłopaki z Motorwings nie dadzą rady tego zrobić

Użytkownik jaszczomb edytował ten post 07 czerwiec 2016 - 13:33

#32 Lipson

Lipson
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:16

Jestem taka Zosia samosia, ale jak wspomniałem jak nie mam narzędzi to sie nie tykam i w aucie i w moto, reszta to nie jest jakaś większa sprawa. Zgaduje ze większość osób jeśli miała by trochę chęci i odwagi to spokojnie porobi samemu podstawowy maintenance.

⚽️

#33 jaszczomb

jaszczomb
  • Użytkownik
  • 446 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:26

Jestem taka Zosia samosia, ale jak wspomniałem jak nie mam narzędzi to sie nie tykam i w aucie i w moto, reszta to nie jest jakaś większa sprawa. Zgaduje ze większość osób jeśli miała by trochę chęci i odwagi to spokojnie porobi samemu podstawowy maintenance.

Bardziej mi chodzi o to, że nie posiadasz czegoś takiego jak gaźnik w swojej maszynie.
  • kosmaty, karpiu i Piuriel lubią to

#34 Piuriel

Piuriel
  • Dawca
  • 1536 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:PC40 CBR 600RR
  • Karta FŁM:0172

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:31

Własnie się zastanawiałem nad tym :D 

• karpiu lubi to
...You can be better than that..

#35 Lipson

Lipson
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:35

Aaa ten gaźnik tak mi sie napisało, łapiesz za słówka.

⚽️
Wiadomo ze jak jest diesel to nie ma gaźnika he he

⚽️

#36 jaszczomb

jaszczomb
  • Użytkownik
  • 446 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:37

Aaa ten gaźnik tak mi sie napisało, łapiesz za słówka.

Takie skrzywienie zawodowe B)

#37 kabzior

kabzior
  • Użytkownik
  • 511 postów
  • Imię:Jacek
  • Motocykl:MT-07

Napisano 07 czerwiec 2016 - 17:38

Zgaduje ze większość osób jeśli miała by trochę chęci i odwagi to spokojnie porobi samemu podstawowy maintenance.

Ja tam na przykład jestem lewy kompletnie w jakiekolwiek naprawy czy modyfikacje, za co się nie wezmę to spierdaczę i potem tylko zły na sienie jestem, poza tym wszystko zajmuje mi 10x więcej czasu niż było mówione :) Dlatego nic sam nie robię, ja się znam na swojej pracy, a za moto/auto wolę zapłacić tym co się znają na tym, nie mówiąc o tym, że mój czas jest dla mnie więcej wart niż zrobienie czegoś samemu. I kończy się tak, że żarówki czy wycieraczki w aso wymieniam.

• karpiu lubi to

#38 Lipson

Lipson
  • Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 19:58

Pewnie ze tak, ja natomiast nienawidzę malować i remontować domu. Oddam ta prace fachowcowi po prostu nie mam cierpliwości . Ale elektronika i mechanika to jest co mnie odpręża

⚽️

#39 tomahouk

tomahouk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 823 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:Honda SC59 1000rr
  • Karta FŁM:0030

Napisano 08 czerwiec 2016 - 09:20

Proszę o odpowiedz na wysłaną wiadomość prywatną.

#40 MOTORWINGS

MOTORWINGS
  • Autor tematu
  • Partner
  • 507 postów
  • Imię:sklep

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:50

Przyjadę jak mi wycenicie całkowity koszt przełożenia kiery na akcesoryjną Barracudę :-)

Podjedź albo zadzwoń to wycenimy, bo trzeba omówić która kiera oraz kwestię ciężarków i manetek.
  • karpiu lubi to
Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings