Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Romet Crs 50 4T

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 ktoś ŁDZ

ktoś ŁDZ
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • Imię:Robert
  • Motocykl:Zipp VZ-2
  • Karta FŁM:0257

Napisano 13 styczeń 2017 - 21:19

Cześć wszystkim.

Dziś umieszczam ostatni już wpis w tym temacie. W czwartek 12 stycznia br. Romet zmienił właściciela. Będę go bardzo miło wspominał. Udowodnił, że "Chinczyk" też da radę jak się o niego dba - zresztą jak każdy sprzęt.

Ostatnie zdjęcia jakie mu zrobiłem po dokładnym zimowym czyszczeniu + ostatnie ostatnie zdjęcie, są w tym linku:

https://drive.google...UVE?usp=sharing

Pozdrawiam.

#42 karwoj25

karwoj25
  • Użytkownik
  • 189 postów
  • Imię:Karol
  • Motocykl:przyjmę każdy

Napisano 13 styczeń 2017 - 22:35

Pytanie brzmi: co następne?

#43 ktoś ŁDZ

ktoś ŁDZ
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 08:23

Już jest 125 ccm.

Jednakże co to jest zdąże powiedzieć. Utworzę nowy temat, gdy tylko będę miał jego fotki :) będę w nim wstawiał wpisy jak tu - swojego rodzaju "pamiętnik / dziennik" co i jak podczas użytkowania było.

#44 Xcross

Xcross
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Damian
  • Motocykl:Benzer XCROSS 50

Napisano 08 marzec 2017 - 21:17

Witam

Przepraszam, że się wtrącam tak ni z gruchy ni z pietruchy ale mam pytanko, a mianowicie czy jest ktoś z Was szanowni użytkownicy w stanie odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie odnośnie wymiarów tulei wahacza w romecie crs 50 ?? Moj demon szos to co prawda benzer xcross 50 ale jest to dokładnie ta sama konstrukcja.

Bardzo proszę o odpowiedż ponieważ muszę takowe wymienić i nie mam pojęcia jakie tuleje kupić. Sytuacja jest o tyle niekomfortowa, że wymiana będzie pod blokiem i nie ma gdzie rozgrzebanego bydlaka pozostawić.

Z góry dziękuję za odpowiedż i jeszcze raz przepraszam że wtrącam się w tak interesującą rozmowę 

Pozdrawiam 

#45 A04

A04
  • Użytkownik
  • 152 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Yamasaki YM50 / Yamaha FZR 600 Genesis

Napisano 08 marzec 2017 - 21:37

Chodzi ci może o to ???

http://iskuter.pl/tu...-45-p-2193.html
A może to ... http://sklep.skutery...ar-900-K125/536

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

#46 B3DNAR

B3DNAR
  • Dawca
  • 448 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:KAWA Z1000SX

Napisano 09 marzec 2017 - 08:30

Ja tylko delikatnie się odniose. Fakt sama treść mnie nie interesuje itd ale podziwiam za chęć pisania bo mi po prostu by się nie chciało. Gruby propsik dla Ciebie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

#47 Xcross

Xcross
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 11:10

Problem w tym że nie znam wymiarów ale jeżeli mówisz że te będą pasować to dziękuję serdecznie za pomoc 

Te części dopiero będęrozbierał i nie mam możliwości ich pomierzyć 

jeszcze raz dziękuję

#48 A04

A04
  • Użytkownik
  • 152 postów
  • Imię:Marcin
  • Motocykl:Yamasaki YM50 / Yamaha FZR 600 Genesis

Napisano 09 marzec 2017 - 11:27

Rozejrzyj się za tymi częściami a konkretnie częściami z danego rocznika

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

#49 Xcross

Xcross
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 11:37

ok dzięki ale jak mówisz że będą pasować to je zamawiam 

#50 Jastrząb

Jastrząb
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Imię:Michal
  • Motocykl:CB500X

Napisano 12 marzec 2017 - 20:06

ja się tu nie udzielam, ale z ciekawości sobie czytam co kolega tutaj pisze :)

Inna sprawa, że wytykanie pojemności jest, delikatnie mówiąc, słabe :blink: czekać tylko, aż jakiemuś kierownikowi litra nie spodoba się twoja pięćsetka - i co wtedy?

Po tylu latach mojej nieobecności w uzytkowaniu motocykla stwierdziłem ze 500cm jest w sam raz ,ja już nic nikomu nie muszę udowadniać.To co mam w gruncie rzeczy mi wystarcza,czyli czerpanie radości z samej jazdy....jazdy a nie pałowania na zabicie w sportowym motocyklu w srodku miasta.Każdy ma jakieś priorytety.Tak nawiasem mówiąc to nie mogę się nadziwić ludziom którzy kupują 100-konne moto i więcej a jeżdzą tylko po mieście.Ot taka socjologiczna zagadka:)

#51 matthewspl

matthewspl
  • Użytkownik
  • 1124 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Ducati Monster 1200 R

Napisano 12 marzec 2017 - 20:11

Po tylu latach mojej nieobecności w uzytkowaniu motocykla stwierdziłem ze 500cm jest w sam raz ,ja już nic nikomu nie muszę udowadniać.To co mam w gruncie rzeczy mi wystarcza,czyli czerpanie radości z samej jazdy....jazdy a nie pałowania na zabicie w sportowym motocyklu w srodku miasta.Każdy ma jakieś priorytety.Tak nawiasem mówiąc to nie mogę się nadziwić ludziom którzy kupują 100-konne moto i więcej a jeżdzą tylko po mieście.Ot taka socjologiczna zagadka:)

Nno tak to często bywa:) ale pierwsza seria winkli wszystko wyjasnia. Zasada dla mnie jest prosta jeśli brakuje Ci gazu i opon w zakrecie wtedy zmieniaj moto na mocniejsze a jeśli nie to jezdzij tym co masz aż ten moment nastąpi. 100 KM to az swiat dla wiekszosci

#52 karwoj25

karwoj25
  • Użytkownik
  • 189 postów
  • Imię:Karol
  • Motocykl:przyjmę każdy

Napisano 12 marzec 2017 - 20:18

Po tylu latach mojej nieobecności w uzytkowaniu motocykla stwierdziłem ze 500cm jest w sam raz ,ja już nic nikomu nie muszę udowadniać.

Odgrzebałeś mój cytat po ponad pół roku, niezły jesteś.

Co do całej wypowiedzi, to sam się pogrążasz. Piszesz, że uznałeś 500ccm za wystarczające, a sam wytykałeś komuś pojemność, którą uznał z jakiegoś powodu za odpowiednią. Bezsens.

pałowania na zabicie w sportowym motocyklu w srodku miasta.

A każdy pijak to złodziej.

Zresztą już nieważne, Romek sprzedany.

#53 Jastrząb

Jastrząb
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Imię:Michal
  • Motocykl:CB500X

Napisano 12 marzec 2017 - 23:29

Czas zacząć czytać ze zrozumieniem..ja nikomu nic nie wytykałem.

#54 ktoś ŁDZ

ktoś ŁDZ
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 10:59

Tuleje kupowałem w Romecie, ostatnie kupiłem od Rometa ADV i wytrzymały o wiele dłużej niż od CRSa - ile do końca, nie wiem, kolejny właściciel się dowie jak mu w końcu polecą. Rożnica była taka, że metalu było więcej i inna guma została zastosowana, twardsza.

P.S. Nie wtrącasz się kolego, każdy ma prawo wypowiedzi, szczególnie gdy szuka pomocy.

Nawet ów Jastrząb gardzący 50tką. Miałem nic nie odpisywać, ale sobie pozwolę na moją bezsensowną, zapewne Syzyfową retorykę.
Dobrze napisałeś, czas zacząć czytać ze zrozumieniem. SZCZEGÓLNIE WŁASNE POSTY. Każdy jeździ tym czym może, lubi, chce czy tym na co go stać. Proszę o zachowanie dla siebie wypowiedzi nie wnoszących żadnej wiedzy lub pomocy, od heytowania są odpowiednie działy np. Off Topic lub Śmietnik. Bądź jak większość nie zawracać sobie głowy takimi tematami lub dać bardzo kulturalną wypowiedź jak kolega B3DNAR i inni za które serdeczne dzięki.

LWG wszystkim.

Użytkownik ktoś ŁDZ edytował ten post 13 marzec 2017 - 11:04

• gary lubi to