Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Nie Miał Jarek Kłopotu- Kupił Synowi Tablet.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Matik

Matik
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • Imię:Mateusz
  • Motocykl:Suzuki GSX 750F
  • LokalizacjaŁódź - Bałuty

Napisano 24 marzec 2016 - 20:17

Popieram w tej cenie niczego lepszego nie kupisz. To zbyt nisko na dobry markowy tablet. W Lenovo samo działanie sprzętu nie stanowi problemu w podstawowym urzytkowaniu (nie wiesza sie). I jak Ci pisaliśmy wcześniej android i jego aplikacje jest tak zbudowany, że to nie ty decydujesz w głownej mierze czy zapisze ci się aplikacja na karcie czy też na pamięci wew. Teraz dużo aplikacji udostępnia możliwość transferu aplikacji do karty, ale i tak składowe tego programu zajmują ileś MB w pamieci wew. tego nie ominiesz a od elektroniki za te cene nawet bym nie wymagał wiekszej pojemności niż 8GB miejsca całkowitego. Pamietaj także, że w lenowo o ile pamietam max karta pamieci, którą będzie w stanie obsługiwać to 32 albo 16 GB. Tak czy siak gratuluje wygranej w tej trudnej walce no i powodzenia w nastepnym zakupie sprzetu :).

Użytkownik Matik edytował ten post 24 marzec 2016 - 20:18

#42 JAREK-XJR

JAREK-XJR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 474 postów
  • Imię:Jarek
  • Motocykl:Yamaha XJR1300
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 24 marzec 2016 - 22:03

Dziekuje.
Kopiowanie aplikacji na karte, to wiem, ze jest kwestia oprogramowania. Prestigio np. nie mial takowego i bez rootowania nie daloby rady tego obejsc. Wiem rowniez, ze i same aplikacje moga sie zapisywac w pamieci wew i tego tez sie nie obejdzie. Pytalem o Wasze ew. doswiadczenia w tej materii ze sprzetami typy lenovo, kiano, dell...
Wlasnie przegladalem oferte i tez mi lenovo wpadlo do lba bo i opinie ma dobre. Ciekawy jest rowniez dell ale raczej juz niedostepny w manu, a nie bede teraz zwiedzal wszystkich sklepow euro agd w poszukiwaniu jednego tabletu.
Czekam na pisemna odpowiedz na pismo rzecznika i do sklepu. Co wybralem- napisze i wiecej w euro agd kupowac nie bede.
  • Logan lubi to

#43 kabzior

kabzior
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • Imię:Jacek
  • Motocykl:MT-07
  • LokalizacjaŁódź Bałuty

Napisano 04 kwiecień 2016 - 12:43

I teraz prosba o porade: coz z oferty euro agd jest warte uwagi w przedziale cenowym do 600 zl. Chce aby byl z androidem, mial modem 3g conajmniej, dobrze byloby aby mozna bylo kopiowac aplikacje na karte sd.

Dołóż do Nexus 7. Naprawdę dobrze Ci radzę. To najlepszy tablet i to nie "w cenie do" tylko najlepszy w ogóle. Czysty android od Google sprawia że śmiga jak szalony, masz zapewnione ciągłe aktualizacje, wykonanie na najwyższym poziomie. No po prostu lepiej nie kupisz.

#44 JAREK-XJR

JAREK-XJR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 474 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 kwiecień 2016 - 20:18

Dziekuje za porady. Wybor przed weekendem padl na lenovo 2 A7 z modemem 3G.
Na razie smiga jak zloto.

Euro agd po raz kolejny mnie zrazilo bo do poprzedniego tabletu dawali w promocji za zyla roczna subskrybcje McAfee security. Nikt nic nie mowil czy moge zrezygnowac z tej promocji czy nie. Jak oddawalem prestigio, pani powiedziala, ze ow bonus moge zabrac i od ceny zwrotu odjela zyla. Ja mowie, ze nie chce tego, bo nie bede uzywal, a pani, ze nie moge nie chciec.
Nie bede sie kolejnych miesiecy bujal po rzecznikach ale wg mnie powinna mi oddac cala kwote i ta promocje sobie zabrac.
Jak ktos chce to mu oddam owa subskrybcje. W promocji, za "dziekuje".

#45 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3638 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • LokalizacjaŁódź-RTK

Napisano 24 kwiecień 2016 - 20:13

2) Reklamacje to zło. Zrobią wszystko, żeby nie oddać ci kasy i nie dość, że nie dostaniesz zwrotu pieniędzy to jeszcze zrobią z ciebie debila który nie umie zawiązać sznurowadła. Raz tak się szarpałem za buty swojej dziewczyny. Rozkleiła się podeszwa na pół, a reklamacja została odrzucona, bo... zmieniono fleki w butach (jakby nie zmieniono, też by nie uznali, bo wtedy byłoby niewłaściwe użytkowanie zapewne). Zwrot kasy odpada, ale mogą zreperować podeszwę za darmo. Odzyskała dziewczyna te buty po 4 miesiącach (reklamacja, odwołanie, naprawa - cena butów w sklepie - 599 zł), ubrała raz i znowu się rozwaliły w tym samym miejscu...

Nie wiem jak to robisz, ale mnie przyjmują wszystkie reklamacje. Ciekawe... buty kobiecie reklamowałem kilka razy - za każdym razem przyjęte, reklamowałem też sprzęt  w stylu kamerki, wideorejestratory, nawet lapka. Nie ma co się pienić, jedziesz prawniczym bełkotem i gacie im spadają z d*py :D
  • Rebel lubi to

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

#46 JAREK-XJR

JAREK-XJR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 474 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 kwiecień 2016 - 18:30

I wszystko w euro agd? Buty też?  :hihi:

#47 Aidekk

Aidekk
  • Członek Stowarzyszenia
  • 3638 postów
  • Imię:Maciek
  • Motocykl:Hyosung GT650R
  • LokalizacjaŁódź-RTK

Napisano 25 kwiecień 2016 - 21:49

I wszystko w euro agd? Buty też?

W różnych miejscach. Akurat ostatnie co reklamowałem w RTVEUROAGD to właśnie kamerka Redleaf RD32II, ze skutkiem pozytywnym - dostałem nową :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!