Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Kombinezon Rabelhorn Gecko Ii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rudi0018

rudi0018
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:Honda CB 500

Napisano 22 listopad 2015 - 13:42

Witam.
Mam okazje kupić nowy kombinezon RABELHORN'a GECKO II za 650 zł z wadami przecięcie materiału(nie skóry) w okolicach pachy i na samym dole łydki do zszycia. 
Co sądzicie o tym modelu kombinezonu?
I co sądzicie o tej okazji?

#2 Rogal

Rogal
  • Dawca
  • 561 postów
  • Imię:Krzychu

Napisano 22 listopad 2015 - 15:59

O samym kombiaku Ci nic nie powiem. Lecz dwa sezony temu kupiłem kurtkę rebelhorna i bardzo średnio. Miałem świadomość ceny produktu i ze to jest raczej niska półka. Wiec co, szwy puszczają, odblaski mega łatwo spierają, podpinka sie popruła, no poprostu kurtka weekendowa i to na góra 2-3 sezony.
Poprostu wiesz i odczuwasz ze produkty tej firmy jakościowo sa słabsze... Np kieszenie na ochraniacze sa autentycznie rożnych wielkości, jeden protektor wchodzi na luzie a drugi symetryczny bardzo cieżko.
W tej cenie, znając ta markę wolałbym kupic starsze używane kombi lepszej firmy.
Co też na gwiazdę uczynię :)
...

#3 rudi0018

rudi0018
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Imię:Łukasz
  • Motocykl:Honda CB 500

Napisano 23 listopad 2015 - 08:57

Co do jakości skóry wiem, że to nie alpinestars, dainese itp, ale jakby nie było jest to nowy kombiak za połowę ceny i dlatego się Was radzę. Proszę o dalsze opinie.

A powiedźcie mi, bo nigdy nie miałem do czynienia ze skórzanym kombinezon. Warstwa wierzchnia to wiadomo skóra z wstawkami materiału, a pod nią jest jakaś membrana jak w tekstyliach i siateczka następnie? Czy pod skóra nie ma żadnej już membrany, tylko jakaś siateczka czy coś tego typu, co przylega do ciała?