Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Motosave - Pomoc Dla Motocyklistów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 motoTomasz

motoTomasz
  • Użytkownik
  • 592 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:GSF 600S
  • LokalizacjaŁódź/Warszawa/Pabianice

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:07

https://www.facebook.com/motoaniol

Przedstawiam Wam MotoSave 1.2 a w nim:
+ Drugi numer telefonu odbiorcy SMS, który pomoże, gdy pierwsza osoba nie ma przy sobie telefonu.
+ Krótszy czas wywoływania alarmu, pomoże wezwać pomoc szybciej. Można go indywidualnie dostosować do swojej aktywności, a tym samym zwiększyć ochronę.
+ Możliwość zapisu trasy na motosave.com.pl, co w przypadku uszkodzenia telefonu, pozwoli odnaleźć osobę po ostatniej znanej lokalizacji.
+ Wysyłanie swojej lokalizacji SMS-em w każdej chwili, przydaje się nie tylko w razie wypadku, ale wszędzie gdzie chcemy komuś pokazać gdzie jesteśmy, gdy nie może do Nas trafić.
+ Wezwanie pomocy od razu z Notyfikacji, wezwie pomoc wysyłając lokalizację, zanim zdążymy po nią zadzwonić.
+ Ulepszony system ochrony, jeszcze lepiej wykrywa wypadek.
+ Głośniejszy dźwięk alarmu, zapobiegnie denerwowaniu rodziny, gdy zapomnimy wyłączyć aplikację.
+ Możliwość wpisania własnej treści SMSa, co pozwoli używać aplikacji w samochodzie, na spacerze, na rowerze, w górach i innych miejscach, gdzie jesteśmy sami.
Oraz w testach:
+ CB radio wzajemnej pomocy. Można na nim porozmawiać, o czym się tylko chce z ludźmi z okolicy lub wybranego miejsca.
+ Kanały na CB posegregowane są po odległości, więc nie musimy szukać najbliższego.
+ Gdy potrzebuje pomocy mogę wysłać wiadomość z NOTYFIKACJĄ typu:
+Wyślij jako PROŚBA O POMOC, a wtedy wszyscy z okolicy 40 km z internetem dostaną moją prośbę, nawet jeśli mają wyłączone CB radio.
Przyda się gdy: zabraknie paliwa, przebije się koło, popsuje się motocykl. Lub zdarzy się inna sytuacja wymagająca pomocy.
+ Wyślij jako PYTANIE pomoże, gdy zgubimy się, zacznie padać deszcz i nie będzie u kogo przeczekać, lub nie będziemy mogli odnaleźć jakiegoś ważnego miejsca w okolicy.
+ Wyślij jako OGŁOSZENIE poinformuje o ważnych wydarzeniach, dzięki czemu już nigdy nie ominiemy fajnej imprezy, lub dowiemy się o zagrożeniu. A nawet kupimy coś od kolegi z okolicy lub ktoś nam coś ukradnie.
+ Wyślij jako PROPOZYCJA, przyda się, gdy będziemy się chcieli z kimś przejechać razem, lub spotkać a akurat nie będzie z kim.
Przedstawiajcie się w pokojach i poznawajcie. Wzajemna pomoc pozwoli na dalekie wyjazdy bez obawy, że w obcym miejscu może nam braknąć pomocy. Od teraz jest Wzajemna pomoc MotoSave!
A jeśli doceniasz tę aplikację i mój wkład w jej rozwój, możesz wspierać jej rozwój dotacją w aplikacji.
Dzięki temu będzie możliwe szybsze dodawanie nowych funkcji takich jak:
- Wykrywanie pulsu
- Wysyłanie notyfikacji do ludzi z okolicy w razie wypadku
- Rozpoznawanie wołania o pomoc
- Alarmu w razie kradzieży bagażu lub motocykla
Podaj dalej: https://play.google.....motosave&hl=pl

Użytkownik motoTomasz edytował ten post 25 wrzesień 2015 - 09:16

• Przemmo, kabzior i FOTOTOM lubią to

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

#2 FOTOTOM

FOTOTOM
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Imię:Tomasz
  • Motocykl:KTM DUKE ELW
  • LokalizacjaBrzeziny - Łódź

Napisano 23 październik 2016 - 14:08

Kto z naszej grupy używa tej aplikacji?

Ja właśnie ją zainstalowałem i zamierzam ją w najbliższym czasie przetestować.

Fajną sprawą jest sprawdzenie kto w pobliżu pomyka i wspólnie można pośmigać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!