Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Podkład Muzyczny Filmiku Na Yt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 boromir

boromir
  • Użytkownik
  • 135 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:JUNAK 122
  • LokalizacjaŁódź - górna

Napisano 04 wrzesień 2015 - 06:52

Niektórzy wkładają na YT swoje filmiki .

Nie mogę sobie poradzić z muzyką - podkładem a bardziej nie mogę sobie poradzić z prawami autorskimi .

YT ma swój bank muzyki jak również JAMENDO z licencją CC ale muzyka średnio pasuje do mojego filmu ,,,, najlepiej byłby użyć czegoś na czasie ale no właśnie jak z tymi licencjami jest,

Oglądam teledyski Ślubne bądź filmiki z podkładem muzyki na czasie i zastanawiam się jak im to przeszło( nie sądze że mają powykupywane licencje )

Może macie większe doświadczenie lub znacie fajny bank muzyki z licencją CC.

Dzięki za pomoc.

• Mum1n lubi to

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

#2 kosmaty

kosmaty
  • Członek Stowarzyszenia
  • 1767 postów
  • Imię:Tomek
  • Motocykl:R1 rn19
  • LokalizacjaLDZ/CZMP

Napisano 04 wrzesień 2015 - 07:41

Powiem Ci że 90% filmów jakie zapodalem na yt przeszło bez problemu i nikt się nie przyczepił także wal śmiało

#3 Kovalchuck

Kovalchuck
  • Dawca
  • 649 postów
  • Imię:Mariusz
  • Motocykl:Suzuki SV650s
  • LokalizacjaŁódź-Bałuty

Napisano 04 wrzesień 2015 - 10:13

Jeżeli chodzi o YT to nikt na licencje nie patrzy dopóki nie chcesz na tym zarobić :) Kiedyś miałem taką sytuację że kumpel wstawił jakieś tam wariacje i miał całkiem sporą liczbę wyświetleń. Załoga yt jednak go uświadomiła że to nie jest w pełni autorski filmik ponieważ podkład muzyczny jest jakiegoś tam pana :) I dlatego on nie może z tego powodu czerpać korzyści :) 

Reasumując :) jeśli chcesz tylko ,,uplałdować" to spokojnie wrzucaj na yt.com to pooglądamy :) jeśli chcesz zarobić naucz się grać na skrzypcach ^^ i dodaj swoje 100% dzieło :)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?
Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

Dołączona grafika Suzuki SV650s

#4 OmLeT

OmLeT
  • Użytkownik
  • 181 postów
  • Imię:Arek
  • Motocykl:2016 BMW S1000RR
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 04 wrzesień 2015 - 16:03

Powiem Ci że 90% filmów jakie zapodalem na yt przeszło bez problemu i nikt się nie przyczepił także wal śmiało

dokładnie tak jest , puki nie włączysz zarabiania na filmie nikt ci nic nie zrobi ,tylko w opisie filmu podaj tytuł i wykonawce

#5 B3DNAR

B3DNAR
  • Dawca
  • 414 postów
  • Imię:Adam
  • Motocykl:KAWA Z1000SX
  • LokalizacjaGłowno

Napisano 05 wrzesień 2015 - 12:11

Niekoniecznie dużo jest stron z darmową muzyką, rzuć okiem na soundclud. Ja mam włączone zarabianie i na razie wszystko ładnie przechodzi

#6 PIT

PIT
  • Członek Stowarzyszenia
  • 980 postów
  • Imię:Piotrek
  • Motocykl:Kawasaki ZX10R
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:05

B3DNAR jesteś pewien, że można wykorzystywać muzykę z soundclud. bo nie znalazłem tam jakiejś informacji jakoby to było na licencji creative commons.

Mam wrażenie na podstawie przeczytanych informacji, że należy skontaktować się z twórca i spytać o możliwość wykorzystania jego pracy. 

Może coś przeoczyłem.

#7 _elvis_

_elvis_
  • Użytkownik
  • 57 postów
  • Imię:Michał
  • Motocykl:fz6 s2 naked
  • Lokalizacjartk

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:21

Ja korzystam z http://dig.ccmixter.org/możesz sobie posortować czy chcesz muzykę z CC czy nie, można znaleźć tam wpadające w ucho kawałki.

Użytkownik _elvis_ edytował ten post 08 wrzesień 2015 - 19:22

#8 boromir

boromir
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 08:48

A ja wrzuciłem 2 utwory z prawami autorskimi ( nawet nie pisałem jakie i skąd ) , YT z miejsca wykrył i jest ok ale faktycznie zarabianie jest wyłączone .

Piszą że zarabiają na reklamie właściciele praw autorskich więc jest OK .

Dzięki za pomoc. 

#9 Mum1n

Mum1n
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Imię:Lukasz
  • Motocykl:Junak 127
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 09 wrzesień 2016 - 18:18

A czemu część filmów jakie wstawiam chodzi na każdym urządzeniu a inna część nie chodzi np na telefonach. Z tym mam największy problem bo muszę wyszukiwać darmowa muzykę z y a tam nie ma co wybrać

#10 boromir

boromir
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 17 październik 2016 - 08:19

a mi ostatnio wyciszyli ściężkę że niby chroniona prawami autorskimi - do tej pory było ok 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem?
Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu przywilejów jakie na Ciebie czekają!